Nozog divus retroautomobiļus Stelpes pagastā 2

Kā liecina 18. jūnijā Bauskas policijas iecirknī saņemtais iesniegums, laikā no 2020. gada 1. augusta līdz šī gada 27. maijam Vecumnieku novada Stelpes pagastā no aizslēgta angāra nozagtas divas retroautomašīnas – «BMW-501A» un «Citroen 11B». Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Bauskas novada Codes pagastā 18. jūnijā sieviete vadīja automašīnu «BMW-535» un neievēroja drošu distanci ar priekšā braucošo automobili «Hyundai Santa Fe», tādēļ notika sadursme, kurā tika bojāti abi transportlīdzekļi. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 18. jūnijā saņemta informācija par 16 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti deviņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 18. jūnijā saņemta informācija par 136 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 80 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 37 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti 18 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietušas trīs personas. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa un viena automašīnu zādzība.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Sandra

3 lietas- labas lietas, atkaarto veel 1 reizi.

pirms mēneša, 2021.06.19 14:45

Dainis

Labdien! Un nav SCAM!!! Tas, ka visās malās liek SCAM, tas nenozīmē, ka arī es to daru. Nevajag tik ļoti baidīties. Labākā kredītlīnija internetā :
f5447.site/creamcredit.lv/dainis04/42568

pirms mēneša, 2021.06.19 17:42

Vietējās ziņas