Nozog malku Brunavas pagastā 2

Bauskas novada Brunavas pagastā 1. aprīlī no kāda privātīpašuma tika nozagti 4 m3 skaldītas alkšņa malkas. Par notikušo ir sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Saistībā ar gaidāmajām Lieldienu brīvdienām Valsts policija vērš iedzīvotāju, kā arī pašvaldību un organizāciju uzmanību uz to, ka publisku pasākumu rīkošana ir aizliegta. Tas nozīmē, ka ierastie Lieldienu pasākumi un aktivitātes, piemēram, olu ripināšana vai olu kaujas starp dažādām mājsaimniecībām nedrīkst notikt! Valsts policija, reaģējot uz informāciju, ka dažviet Latvijā, iespējams, tiek plānoti šādi pasākumi, aicina rūpīgi pārdomāt šīs aktivitātes un pašlaik tās neveikt, uzsver D. Kalniņa.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 31. martā saņemta informācija par 11 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 12 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 31. martā saņemta informācija par 100 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemts 61 administratīvo pārkāpumu lēmums, tajā skaitā 33 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti desmit ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietušas divas personas.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

piekrītu

Jā un policija nevienu zagli nevar noķert. Diez vai leiši malku brauks zagt.

pirms 14 dienām, 2021.04.05 17:03

Vietējās ziņas