Nozog mašīnas numura zīmes Bauskā

Bauskā, Liepu ielā, 22. jūlijā automašīnai «VW Passat» nozagtas abas transportlīdzekļa valsts reģistrācijas numura zīmes. Par notikušo ir sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.


 Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 22. jūlijā saņemta informācija par 15 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti pieci administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi. 


 Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 22. jūlijā saņemta informācija par 101 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 67 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 41 par ātruma pārsniegšanu. Fiksēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un viena velosipēda zādzība.    

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas