Nozog motorolleru Bauskā 1

Bauskā, Mēmeles ielā, 4. jūnijā no garāžas nozagts motorollers «Yiying Yy50Qt» pelēkā un gaišā ķiršu krāsā (2007. izlaiduma gada). Pašlaik tas meklēšanā. Sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.
Bauskas novada Vecsaules pagastā 4. jūnijā vīrietis vadīja automašīnu «Audi A6» un, izbraucot uz galvenā ceļa, izraisīja sadursmi ar automašīnu «Volvo V70». Par notikušo noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 4. jūnijā saņemta informācija par 19 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti pieci administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 4. jūnijā saņemta informācija par 130 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 60 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 23 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti 19 ceļu satiksmes negadījumi, divos cietušas divas personas. Reģistrētas piecas velosipēdu zādzības. 


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas