Nozog traktoru Valles pagastā 1

No 5. līdz 7. oktobrim Bauskas novada Valles pagastā no kādas zemnieku saimniecības nozagts 2018. izlaiduma gada traktors «John Deere». Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 7. oktobrī saņemta informācija par 23 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 17 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā seši par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 7. oktobrī saņemta informācija par 125 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 82 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 27 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi kriminālprocesi. Fiksēti 11 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas trīs personas. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa un divas velosipēdu zādzības.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Nau svarigi

Viņi mūsu policija pat nemeklēs ka tik papiru sadrukat ne ko vairāk

pirms 7 dienām, 2021.10.10 16:39

Vietējās ziņas