Nozog velosipēdu Iecavā

Iecavā, Rīgas ielā, 25. jūnijā nozagts velosipēds. Pašlaik tas meklēšanā. Sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 25. jūnijā saņemta informācija par 18 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti seši administratīvā pārkāpuma protokoli. Fiksēts viens ceļu satiksmes negadījums. Reģistrēta viena velosipēda zādzība.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 25. jūnijā saņemta informācija par  115 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēts 71 administratīvā pārkāpuma protokols, tajā skaitā 42 par ātruma pārsniegšanu. Fiksēti 13 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas