Nozog velosipēdu no pagrabtelpas Bauskā

Laika posmā no 21. līdz 27. jūlijam Bauskā, Plūdoņa ielā, iekļūstot neaizslēgtā pagrabtelpā un atlaužot pagraba durvis, nozagts zils velosipēds «Drag» 550 eiro vērtībā.

Pašlaik divritenis meklēšanā. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Ieva Šmidre, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 27. jūlijā saņemta informācija par 12 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti divi administratīvo pārkāpumu lēmumi.

 Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 27. jūlijā saņemta informācija par 99 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemts 51 administratīvā pārkāpuma lēmums, tajā skaitā 29 par ātruma pārsniegšanu. Fiksēti 12 ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena velosipēda zādzība.

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas