Nozog velosipēdu pie mājas Vecumniekos

Vecumniekos 15. jūnijā nozagts pie mājas atstāts velosipēds «Cube». Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Laika posmā no 13. līdz 15. jūnijam Iecavā tika sabojāta 50 metru gara siltumnīcas plēve. Par notikušo sākts kriminālprocess.
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 15. jūnijā saņemta informācija par 17 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti pieci administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 15. jūnijā saņemta informācija par 132 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 63 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 31 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Fiksēti 18 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa un divas velosipēda zādzības.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas