NVA vasaras nodarbinātības pasākumā varēs sākt reģistrēties Zemgales reģiona skolēni

No šodienas, 19. maija, dalībai vasaras nodarbinātības pasākumā var sākt reģistrēties skolēni, kuri vēlas vasaras brīvlaikā strādāt  Zemgalē. Pasākuma mērķis ir veicināt skolēnu īslaicīgu nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darba vietās, nodrošinot skolēniem iespēju iegūt prasmes, iemaņas un pieredzi. Pasākumā var piedalīties skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot), kuri iegūst izglītību vispārējās, speciālajās vai profesionālās izglītības iestādēs.

Diāna Dēliņa, NVA Bauskas filiāles nodarbinātības organizatore, «Bauskas Dzīvei» pavēstīja, ka Bauskas novadā 2021. gadā pasākumā «Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs» iesaistījušies un apstiprināti 24 darba devēji, piedāvājot 210 darba vietas.
Darba vietas skolēniem piedāvā dažādi darba devēji – gan uzņēmēji, gan pašvaldības. Liela aktivitāte ir Rundāles, Bauskas un Vecumnieku novadā. Piedāvātās vakantās darba vietas ir tādās profesijās kā palīgstrādnieks, gadījuma darbu strādnieks, pārdevēja palīgs, viesmīlis, preču /ielas tirgotājs, sētnieks, labiekārtošanas strādnieks un citas.
Kaut arī pieteikšanās Zemgales reģionā skolēniem ir sākusies trešdien, 19. maijā, skolēni ir aktīvi un paši jau savlaicīgi interesējušies par darba iespējām, zvanot gan uz Nodarbinātības valsts aģentūras Bauskas filiāli, gan tieši darba devējiem. D. Dēliņa rosina: «Aicinām skolēnus aktīvi iesaistīties un reģistrēties – vēl ir iespējas sākt strādāt jūnijā. Visiem šis ir saspringts darba periods, lai maksimāli piepildītu visu interesentu vēlmes!
Apstiprināto un vakanto darba vietu saraksts pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā: https://www.nva.gov.lv/lv/skolenu-vasaras-nodarbinatiba-bezdarbniekiem, kur katrs interesents vai iegūt informāciju.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas