Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Olimpiādē «Mazais gudrinieks» sacenšas piecas komandas

Otro gadu zinošākie un atjautīgākie lasīt protošie bērni satikās starpnovadu olimpiādē «Mazais gudrinieks», «Bauskas Dzīvei» pavēstīja Iecavas bērnudārza «Dartija» pirmsskolas skolotāja Indra Krauja.

Tradīcija sākta pagājušajā mācību gadā «Dartijā», un šogad to turpināja Bauskas novada pirmsskolas izglītības iestāde «Pasaulīte». Tur visus mazos un lielos dalībniekus 22. maijā viesmīlīgi sagaidīja Dižozola rūķis ar saviem čaklajiem un gudrajiem palīgiem.

Šogad olimpiādē piedalījās piecas komandas no Bauskas, Rundāles un Iecavas novada. Pasākuma tēma bija «Mežs». Bērni parādīja savas zināšanas, lasīšanas tehniku, teksta izpratni, ceļojot pa dažādām «stacijām».

«Uzvarētāji bija visi, jo bērni pārliecinājās, ka zināšanas ir spēks, kas atver daudzas durvis,» pauž I. Krauja, «katrs olimpiādes dalībnieks saņēma diplomu un nelielu piemiņas dāvaniņu.» Pedagoģei prieks par «Dartijas» komandu – Aneti Berkmani, Aneti Raginsku, Kristīni Čubu un Martu Heidemani. Meitenes parādīja labas zināšanas un prasmi darboties komandā.
I. Krauja pauž cerību, ka «Mazais gudrinieks 2015» notiks Pilsrundāles novadā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas