Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Olimpiskajā dienā Iecavā vingro un skrien stafetes 1

Iecavas novadā Olimpiskā diena pavadīta, aktīvi sportojot novada bērnudārzu un skolu audzēkņiem kopā ar pedagogiem.

Sporta namā «Dartija» bija sanākuši bērnudārznieki ar skolotājām, visi formas krekliņos vai Olimpiskās dienas kreklos ar moto «Esam sportiska ģimene». Diena sākās ar olimpiskās himnas atskaņošanu, līdzās valsts karogam pie zāles griestiem bija uzvilkts olimpiskās kustības karogs.

Pēc kopīgas rīta vingrošanas, kuras gaitā bērni ar skolotājām izpildīja ne tikai vairākus vingrojumus, bet arī gāja kustību rotaļās, bērnudārzu grupas sacentās jautrās stafetēs. Tribīnēs mazos sportistus atbalstīja ne tikai pedagogi, bet arī vairākas māmiņas.

Uzvarētājus apbalvoja īpašā olimpiskā vēstnese – leģendārā kamaniņbraucēja Vera Zozuļa. Ekspresintervijā «Bauskas Dzīvei» viņa atklāja, ka Iecavas pusē viesojas pirmo reizi. Sarīkojums slaveno sportisti iepriecināja: «Ir tik labi noskatīties, kā sporto mazie bērni. Tā ir mūsu nākamā sportistu paaudze, svarīgi, lai viņi augtu veseli un kustīgi.»

Lai arī viešņu nedaudz aizkavējis brauktuves remonts un viņa Iecavā uzreiz nav varējusi atrast īsto ceļu uz sporta namu, viņa slavē gan Iecavas, gan citas pašvaldības par atbalstu sportam, īpaši bērnu un jauniešu vidū. «Nevar žēloties, sportu atbalsta visur. Īpaši to redzu Siguldā, kur trenēju kamaniņbraucējus, arī manā dzīvesvietā Stopiņu novadā ir gan sporta laukumi, gan zāles un baseins,» stāsta V. Zozuļa. Būt par olimpisko vēstnesi viņu pierunājusi cita pazīstama kamaniņbraucēja Ingrīda Amontova, Olimpiskā kluba dalībniece. V. Zozuļa bija gandarīta par Iecavā redzēto un labprāt fotografējās ar mazajiem sportotājiem.

Kopā ar sporta skolas «Dartija» direktori Baibu Gāgu noskatoties stafetes, abas speciālistes secināja, ka jau mazā vecumā var redzēt, kuram bērnam ir labas ātruma īpašības, kurš ir veiklāks. Sporta skolas «Dartija» jaunie audzēkņi nereti tiek noskatīti jau bērnudārzu sacensībās, atzīst B. Gāga.
Olimpiskā diena notika visās novada skolās. Stafetes pēc vingrošanas sporta namā skrēja arī 2. – 4. klašu audzēkņi.

Jau vēstīts, ka dalību 2013. gada Olimpiskajā dienā Latvijā bija pieteikušas 83 norises vietas, arī mūsu novadi. Kopumā rīta vingrošana šogad Latvijā vienoja vairāk nekā 87 000 dalībnieku.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

..................................................

kur veel var redzet bildes?

pirms 6 gadiem, 2013.09.30 10:20

Vietējās ziņas