Olimpiskās dienas radošo darbu fotogrāfiju konkursā uzvarējis baušķenieks

Latvijā organizētās Olimpiskās dienas radošo darbu fotogrāfiju konkursā uzvarējis baušķenieks Uldis Varnevičs, portālu informē Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) preses sekretārs Mārtiņš Mālmeisters.
 
Olimpiskā diena Latvijā bija septembra nogalē. Tās dalībnieki ne tikai sportoja, bet varēja arī iesniegt darbus radošajā konkursā «Esam sportiska ģimene». Fotogrāfiju konkursā bija pieteikti 35 attēli, uzvarējis ir Uldis Varnevičs no Bauskas.

Laikraksta «Bauskas Dzīve» žurnālists U. Varnevičs regulāri gatavo publikācijas par sporta norisēm, raksta  arī par citām tēmām. Uldis veido fotoreportāžas no sacensībām. «Bauskas Dzīve» lepojas ar kolēģa panākumu.

LOK konkursam U. Varneviča fotogrāfijas nosūtījusi Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola. Iesūtīti bija arī domraksti, videosižeti, zīmējumi. Fotogrāfijas vērtēja šīs jomas profesionālis Ilmārs Znotiņš.

Uzvarētājus sveiks 7. novembrī Olimpiskajā centrā Rīgā. Apbalvošanas ceremonijā piedalīsies LOK prezidents Aldons Vrubļevskis, žūrija, iesaistīto pašvaldību pārstāvji.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas