Operatīvie dienesti pienākumus izpilda 2

Sirēnu kaukšana ceturtdienas, 28. maija, rītā iztraucēja Bauskā un Bērzkalnos dzīvojošo ļaužu mieru. Operatīvie dienesti viens pēc otra steidzās uz daudzdzīvokļu 12. māju Bērzkalnos.

Avārijas situāciju dispečeri īsi pirms pulksten desmitiem rītā bija saņēmuši informāciju par iespējamo gāzes noplūdi. Traktors, rokot tranšeju, esot bojājis gāzesvadu. Notikuma vietā ieradās gāzes dienesta, ugunsdzēsēju un policijas ekipāžas. Par laimi, tas nebija reāls trauksmes signāls, bet gan mācības.

Akciju sabiedrības «Latvijas Gāze» Bauskas iecirkņa vadošais inženieris Mārcis Vadapāls portālam pastāstīja, ka operatīvās mācības ar citu dienestu iesaistīšanu tiek rīkotas katru gadu. Pērn tādas notika pie kādas dzīvojamās mājas Dārza ielā Bauskā, šogad – Bērzkalnos. Mācību uzdevums ir pārbaudīt atbildīgo dienestu speciālistu individuālo un saskaņoto rīcību, cik viņi operatīvi ierodas notikuma vietā, vai pareizā secībā veic visus drošības pasākumus, kā organizē iedzīvotāju evakuāciju, ja tāda ir nepieciešama.

Iespējamajā avārijas vietā darbiniekiem jārīkojas ne tikai operatīvi, bet arī ievērojot drošības pasākumus un veicamo darbu pēctecību. Notiekošo filmē, tiek fiksēts speciālistu pārvietošanās laiks.

Pēc nepilnas stundas dienesti atgriezās savās dislokācijas vietās. «Bauskas Dzīvei» M. Vadapāls apliecināja, ka visu mācībās iesaistīto operatīvo dienestu speciālisti savus uzdevumus izpildījuši atbilstīgi prasībām. Būtiski instrukciju pārkāpumi nav fiksēti.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

par laimi

*Būtiski instrukciju pārkāpumi nav fiksēti* - apliecināja Vadapāls
Neviens nebija pālī.

pirms 5 gadiem, 2015.05.29 12:28

par nelaimi

Atradās tomēr viens nūģis, kas ieķēzija komentu....

pirms 5 gadiem, 2015.05.30 14:05

Vietējās ziņas