Organizē gleznošanas nodarbības Iecavā

Iecavas amatiermākslinieku darbnīcā «Pūralāde» ceturtdien, 22. janvārī, notiks pirmā gleznošanas darbnīcas tikšanās reize.Iespēju apgūt gleznošanas pamatiemaņas Iecavas novada interesentiem sagādājuši amatiermākslinieki Dagnija Lauva un Andris Grudauskis, kuri savā darbnīcā strādā otro gadu. Dagnija darbnīcas vadīšanai uzaicinājusi Jūrmalas mākslinieku Jāni Jēkabsonu.

Jānis Jēkabsons ir profesionāls mākslinieks, kurš pārzina vairākas tehnikas – eļļu, akvareli, pasteli, aplikāciju, kolāžu, grafiku, pats strādā par telpu dizaineri. D. Lauva cer, ka nodarbības būs interesantas. J. Jēkabsons ir pazīstams arī Somijas mākslinieci Rīku Hautamaki no Tamperes, kura draudzējas ar Iecavas sieviešu klubu «Liepas» un pērnvasar sarīkoja kultūras namā skaistu apgleznotu trauku un gleznu izstādi.

Nodarbībās gaidīti pieaugušie, kuri vēlas pamēģināt roku mākslā. J. Jēkabsons drošina, lai nāk visi, pat ja nav nekādu priekšzināšanu vizuālajā mākslā. Iecerēts, ka nodarbības notiks ceturtdienās divās grupās – no pulksten 14 līdz 17 un no pulksten 17 līdz 22.
Ja viss izdosies, vasarā plānots rīkot plenērus, atklāj Dagnija. Vienam savu lauku māju jau piedāvājusi salona «Ciku cakas» saimniece Vineta Lamberte.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas