Otrajās Lieldienās zaudējumu piedzīvo Bauskas florbolisti

Otrajās Lieldienās FK «Bauskas» florbolisti savā laukumā ar rezultātu 4:6 piekāpās Liepājas «Kuršiem».

Pirmā trešdaļa pagāja bez vārtu guvumiem (0:0), bet 27. minūtē pēc Ralfa Poļa metiena vadībā ar 1:0 izvirzījās liepājnieki. 31. minūtē mājinieks Kristiāns Čakāns atjaunoja neizšķirtu (1:1), tomēr pirms pēdējā perioda vadībā ar vienu vārtu pārsvaru bija izvirzījušies viesi – 2:1. Trešās trešdaļas vidū liepājnieki ieguva pat triju vārtu pārsvaru (4:1). Bauskas komanda viņu handikapu spēja tikai nedaudz samazināt, bet uzvaru ar 6:4 izcīnīja «Kurši», ziņo portāls floorball.lv.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma vārtsargs Edgars Rimarenko, kurš sev atvēlētajā laikā atvairīja 23 no 24 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais liepājnieku komandā ar 3 (2+1) punktiem bija Sandis Lēvalds, bet pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Kaspars Klamers un Toms Akmeņlauks. Par labāko starp baušķeniekiem atzina Kristiānu Čakānu, kuram, tāpat kā Nikitam Maksurovam, 2 (1+1) punkti.

Liepājas komandai «Kurši» pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 15 punktu un 6. vieta, bet «Bauska» ar četriem punktiem astoņās spēlēs ir pirmspēdējā jeb 11.pozīcijā.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas