Otrdien Iecavā notiks ugunsdzēsības taktiskās mācības

Otrdien, 28. maijā, plkst. 10 Iecavā, SIA «Elevators «Žaņa Legzdiņa maizes fabrika»», notiks ugunsdzēsības taktiskās mācības, portālu informēja Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.


Mācību scenārijs paredz, ka graudu kaltēšanas iekārtā izceļas ugunsgrēks un liesmas strauji izplatās uz citiem stāviem. Uzņēmuma darbinieki, kas pamana ugunsgrēka izcelšanos, par notikušo ziņo, zvanot uz 112, un veic pirmos pasākumus, lai ierobežotu liesmu izplatīšanos.

Mācībās piedalīsies Iecavas, Bauskas, Vecumnieku un Baldones ugunsdzēsēji-glābēji. Šo praktisko mācību mērķis ir pārbaudīt ugunsdzēsēju-glābēju iemaņas, kā arī praktizēties ugunsgrēku dzēšanas un glābšanas darbu vadīšanā un veikšanā sarežģītos objektos.


VUGD aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama ugunsdzēsības transporta kustība un ugunsdzēsēju-glābēju darbošanās uzņēmuma teritorijā. VUGD atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un iespējamo uztraukumu.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas