Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Otro gadu «tirgos» vakances

Mūsu novadu uzņēmēji un darba meklētāji maijā aicināti uz Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkoto Zemgales reģiona vakanču gadatirgu Jelgavā. Šī ir iespēja plašai auditorijai prezentēt savu uzņēmumu, veicinot tā atpazīstamību un reputāciju darba tirgū, kā arī atrast piemērotus darbiniekus. Dalība sezonas vakanču gadatirgū gan darba devējiem, gan darba meklētājiem ir bez maksas, informēja NVA sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Iveta Kancēna.

NVA vakanču gadatirgus notiks 8. maijā no pulksten 11 līdz 15 Jelgavas Amatu vidusskolā Akadēmijas ielā 25. Ieinteresētajiem mūspuses uzņēmējiem par dalību gadatirgū jāsazinās ar Bauskas NVA filiāles speciālistiem. Apmeklētājiem iepriekš nav jāpiesakās, viņi vakanču gadatirgu var apmeklēt sev izdevīgā laikā.

NVA Bauskas filiāles vadītāja Igunda Bēmane atklāja, ka pirmā šāda aktivitāte rīkota pirms gada. Gadatirgū piedāvātas arī NVA Bauskas filiālē aktuālas vakances. Kopumā pērn darbiniekus meklējuši vairāk nekā 30 darba devēju, piedāvāto darba vietu skaits pārsniedzis 150 vakanču.

 Uzņēmumus interesējuši dažādu profesiju pārstāvji: montāžas darbu atslēdznieki, elektroatslēdznieki, transportlīdzekļu krāsotāji, apsardzes darbinieki, laukstrādnieki, klientu konsultanti, konditori, konditora palīgi, maiznieki, pasākumu organizatori, palīgstrādnieki, autoiekrāvēja vadītāji, pārdevēji-kasieri, iesaiņotāji, krāvēji un citi. Arī apmeklētāju atsaucība bijusi liela, vakanču gadatirgū piedalījušies ap 1300 interesentu. Sastaptie mūsu novadu darba meklētāji atzinīgi novērtējuši iespēju iepazīties ar interesējošām vakancēm, kā arī klātienē tikties un pārrunāt darba iespējas ar konkrētiem darba devējiem.

I. Kancēna skaidro, ka arī šogad darba devēji informēs par vakancēm, nosacījumiem un karjeras izaugsmes iespējām, kā arī veiks darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem. Komersanti varēs iepazīstināt ar savu uzņēmumu, uzņēmēju prezentācijām paredzēta atsevišķa telpa.

Vakanču gadatirgū būs iespēja uzzināt par NVA sniegtajiem pakalpojumiem: par mācībām un nodarbinātības iespējām, par pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem. Varēs saņemt karjeras konsultācijas un informāciju, kā meklēt darbu plašākajā CV un brīvo darba vietu datubāzē Latvijā – NVA CV/Vakanču portālā. Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) speciālisti informēs par izglītības un darba iespējām, kā arī dzīves apstākļiem Eiropas valstīs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas