Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Otro un trešo vietu Ģeogrāfijas olimpiādē nepiešķir 4

Bauskas Valsts ģimnāzijā 19. februārī notika novada ģeogrāfijas olimpiāde 10. - 12. klašu skolēniem.

Pirmo vietu izcīnīja Bauskas Valts ģimnāzijas skolnieks Rolands Leveika, viņš olimpiādē ieguva 53 punktus. Savukārt otro un trešo vietu nepiešķīra, jo pārējos darbos netika iegūts pietiekams skaits punktu. Par otro labāko darbu atzina Žaklīnas Rīnas (Bauskas Valsts ģimnāzija), par trešo - Alīnas Kazačenokas (Bauskas 2. vidusskola) paveikto, abas meitenes saņēma atzinības rakstus. Ģimnāzijas jauniešus olimpiādei sagatavoja ģeogrāfijas skolotāja Inta Banka, A. Kazačenokai palīdzēja pedagoģe Valentīna Rajevska. Bauskas Valsts ģimnāzijas ģeogrāfijas skolotāja Inguna Sarguna atzīst, ka darbs bijis ļoti sarežģīts un apjomīgs. Daži skolēni olimpiādes laikā sūdzējušies, ka galva sākusi sāpēt. Skolotāja stāsta, ka olimpiādes jautājumus un uzdevumus sastāda Rīgā speciāla komisija, ko pārstāv nozares profesionāļi. Olimpiādē bija jātiek galā ar sešiem uzdevumiem, un to izpildes laiks bija gandrīz trīs stundas. Jautājumi bija par pasaules iedzīvotājiem, minoritātēm. Bija jāpierāda arī zināšanas kartē. I. Sarguna atklāj: «Tikai divi uzdevumi pārbaudīja skolēnu prasmes, pārējie bija balstīti uz faktiem, kuri parasti nav jāzina no galvas, jo tie atrodami atlantā.» Viņa atzīst, ka darbu ļoti sarežģījis aizliegums olimpiādes laikā izmantot atlantu. Ģeogrāfijas olimpiādē zināšanas pārbaudīja deviņi vidusskolēni, pieci pārstāvēja Bauskas Valsts ģimnāziju, trīs Bauskas 2. vidusskolu un viens Īslīces vidusskolu. Audzēkņi no Uzvaras un Pilsrundāles vidusskolas olimpiādē nepiedalījās.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

vecis

Šeit Bauskas Dzīvē, laikam tiešām tikai degradēti un atpalikuši cilvēki komentē!

pirms 7 gadiem, 2013.02.22 00:23

Rīgas speciālā komisija, kuras sastāva dalībnieki pabeiguši speciālo internātvidusskolu (dažādos gados un dažādās klasēs).
viss skaidrs

pirms 7 gadiem, 2013.02.21 17:13

jaāāāā

Pirmā olimpiāde, kurā " jautājumus un uzdevumus sastāda speciāla komisija Rīgā".

pirms 7 gadiem, 2013.02.21 15:13

Vietējās ziņas