Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolainē pasta nodaļā maina darba laiku

Vecsaules pagasta Ozolainē pasta nodaļā «Zīles» mainīta darbības forma. Tā informē valsts akciju sabiedrības «Latvijas Pasts» sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

Pasta nodaļā «Zīles» no 19. marta uz pagaidām nenoteiktu laiku pastnieks nestrādās vairs no rītiem, bet būs pieejams katru darbdienu no plkst. 14 līdz 14.30. Šajā laikā te varēs saņemt visus universālos pasta pakalpojumus: iekšzemes un pārrobežu korespondences (vēstules, bandroles, sīkpakas, pakas u. c.) nosūtīšana un saņemšana, dažādu rēķinu apmaksa, naudas iemaksu veikšana, preses abonēšana, pastmarku un komercpreču iegāde. Pārējā laikā šie pakalpojumi būs pieejami tuvākajās pasta nodaļās Bārbelē, Skaistkalnē un Bauskā.

Ozolainiete Māra Brokovska «Bauskas Dzīvei» atzina, ka pasta pakalpojumus pati izmanto ļoti reti. Taču daudziem cilvēkiem tie ir nepieciešami. Kādas neērtības radīs jaunā kārtība, viņa nevarēja pateikt, tomēr dažas iebildes ir jau dzirdētas. Izskanējis viedoklis šo stundu vai 30 darbam atvēlētās minūtes noteikt rīta pusē. Tad vairāk iedzīvotāju apmeklē medicīnas punktu, ierodas iepirkties. «Lauku ļaudis aktīvāki ir rītos, kad vairāk dodas dažādos darījumos. Pēcpusdienā – mazāk,» teic M. Brokovska.

Vecsaules pagasta pārvaldes vadītāja Laimdota Kolberga par jaunumiem pasta darbā bija informēta. Pagaidām vēl sūdzības no iedzīvotājiem viņa neesot saņēmusi. Darba formas maiņu viņa atbalsta, jo pasta pakalpojumus patiešām izmanto ļoti maz iedzīvotāju.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas