Paceļ savu svaru 29 reizes

Bauskas novada svaru stieņa spiedēji guļus 14. februārī Inčukalna novada čempionātā un vienlaikus Latvijas kausa izcīņas trešajā posmā ar atkārtojumu skaitu izcīnīja otro vietu.

Starp baušķeniekiem visvairāk savu svaru uzspieda ceraukstietis Gatis Rumba – 29 reizes. Viņam pirmā vieta starp vīriem svara kategorijā virs 105 kilogramiem. Otrā vieta vīru konkurencē tika Kristapam Šnitkum, kurš uzspieda svaru 28 reizes un izcīnīja otro vietu. Startēja arī Elvijs Žieds un Uģis Sosonkins.

Veterānu konkurencē absolūtajā vērtējumā labākais bija baušķenieks Andris Grigalovičs, kurš pacēla savu svaru 28 reizes. Savās svara kategorijās uzvarēja arī Juris Červids un Dainis Zaķis. Trešā vieta Ivaram Mizišam un Ivaram Rigastam.

Junioru konkurencē otrā vieta tika Elvijam Kerevicam. Jauniešu sacīkstēs savā svara kategorijā uzvarēja Aleksandrs Abramovs, trešais – Madars Dobkevičs.

Komandu konkurencē baušķenieki ieguva 120 punktus un tikai par trim punktiem atpalika no «Rembates». Trešajā vietā palika «Spēka pasaule» no Valmieras ar 71 punktu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas