Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pagaidu tiltu sola atklāt augusta sākumā 9

Intensīvi rit Mūsas tilta rekonstrukcija Bauskā. Par darbu gaitu plānošanas sapulcē otrdien, 2. jūlijā, sprieda būvnieki, darbu uzraugi un pašvaldības speciālisti.Bauskas novada domes attīstības un plānošanas nodaļas vecākā speciāliste, projekta vadītāja Laila Kalniņa atzina, ka pagaidām būtisku iebildumu pret būvnieku darbu neesot. SIA «Tilts» atbildīgais būvdarbu vadītājs Sergejs Škabirevs paskaidroja, ka turpinās pagaidu tilta balstu izbūve. Šo darbu veikšanai strādnieki ierobežo ūdens plūsmu upē. «Iedzīvotājiem nav pamata satraukties, ka upi pilnībā aizbērsim. Tie ir tikai pagaidu darbi, kuri nepieciešami balstu izbūvei,» ļaudis mierina S. Škabirevs.SIA «Firma L4» tiltu būvuzraugs Rūdolfs Gruberts skaidroja, ka upes daļēja aizbēršana nepieciešama ne tikai pagaidu tilta izbūvei, bet arī esošā tilta balstu nostiprināšanai: «Ja darbi ritēs, kā plānots, līdz ziemai celtniekiem upē sabērtā zeme ir jāizved. Mūsa pilnībā aizbērta netiks, kādu brīdi ūdens plūdīs pa gultnē ievietotām caurulēm.» Visi zemes transformēšanas darbi, kas tiek veikti Mūsā, ir saskaņoti ar Jelgavas reģionālo vides pārvaldi. Tika spriests arī par iespējamo kustības sākšanu pa pagaidu tiltu. Būvnieki piedāvāja augusta sākumu. Novada domes saimnieciskās nodaļas vadītājs Jānis Kalinka ieteica esošo tiltu slēgt un novirzīt satiksmi uz pagaidu tiltu pēc novada svētkiem, 5. augustā. «Bauskas Dzīvei» J. Kalinka paskaidroja, ka augusta sākumā paredzēta tikšanās ar atbildīgām Valsts policijas amatpersonām. Tiks spriests par kustības organizēšanu pa pagaidu tiltu. Policistus aicinās īpaši kontrolēt, kā braucēji ievēro tilta abos galos uzstādīto luksoforu signālus. Izskanēja aicinājums iedzīvotājiem šajā laikā izmantot tiltu sporta kompleksa «Mūsa» teritorijā. Iespējams, tā galos varētu uzstādīt luksoforus. Tilts ir šaurs, jau tagad daudzi braucēji ignorē noteiktos braukšanas ierobežojumus.  J. Kalinka apgalvoja, ka pēc nedēļas, 12. jūlijā, celtnieku darbs nekādi netraucēs Kantrimūzikas festivāla apmeklētājus. Viesi, kā ierasts, gar Mūsas labo krastu ar mašīnām varēs aizbraukt līdz telšu vietai Ķirbaksalā.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Jii

No novada tādi speciālisti pārrauga tilta būvniecību, ka prieks, drošvien Jānim ar Lailu "milzīga" pieredze inženiertehnisko būvju pārraudzībā.
Mums taču novadā ir "kārtībnieku nodaļa", kas tad arī varētu nodrošināt to kārtību tilta rekonstrukcijas laikā, bet kāpēc apgrūtināt darba rūķus no novada, ja ir Valsts policija, nu super!

pirms 7 gadiem, 2013.07.03 09:08

no malas

kārtībnieki kāpēc vēl nav patriekti ratā?Liekēži par mūsu nodokļiem!

pirms 7 gadiem, 2013.07.03 21:23

losis

atbildēs suns bosis
Tev ir jautājumi? Raksti losi sunim bosim, tas atbildēs

pirms 7 gadiem, 2013.07.03 20:43

kaķis

Varbūt arī var izmantot tiltu sporta kompleksa «Mūsa» teritorijā, vienīgi vai šis tilts ir drošs un kas atbildēs, ja tilts sagrūs un cietīs cilvēki. No nodošanas ekspluatācijā pagājušā gadsimta 90 gados, tilts nav ne apkopts, ne pārbaudīta slodzes pieļaujamība, ne eļļotas tilta vantis, ne vanšu galu kastes. Sākotnēji tilts tika paredzēts tikai vieglajam transportam. Bez tam vai saskaņota transporta plūsmas novirzīšana uz šo tiltu ar tilta īpašniekiem - sporta kompleksā "Mūsa" īpašniekiem.

pirms 7 gadiem, 2013.07.03 20:19

tilts

es nepiederu sporta komplesa Mūsa īpašniekiem, ja gribi tēlot īpaši gudru, vispirms noskaidro kas kam ir īpašnieks un ka kam pieder...

pirms 7 gadiem, 2013.07.04 08:37

Jii 03.07.2013. 09:08:02,komentētāj tu esi vienkārši stulbs

pirms 7 gadiem, 2013.07.03 19:50

kas

notiks ar lielgabarīta tehnikām pagaidu tilta esamības laikā? Nu jau drīz zemniekiem sāksies pļaujas laiks, kā ar kombaniem, smagajām mašīnām labības vešanai utml. Vai par šo jaut. ir padomāts pagaidu tilta būvniecības laikā?

pirms 7 gadiem, 2013.07.04 08:24

nu par to gan neviens pats nav iedomājies, tikai tu viens tāds gudrs.

pirms 7 gadiem, 2013.07.04 08:35

tiltss

smaga tehnika vares braukt pari..

pirms 7 gadiem, 2013.07.05 16:11

Vietējās ziņas