Pagarina pieteikšanās termiņu uz amatiem Vecumnieku tautas namā 5

Vecumnieku novada dome pagarinājusi pieteikšanās laiku uz divām vakancēm Vecumnieku tautas namā, jo līdz noteiktajam termiņam – 18. jūlijam – nav saņemts neviens iesniegums, informē pašvaldības izpilddirektore Aiga Saldābola.

«Bauskas Dzīve» jau vēstījusi, ka šovasar darba attiecības ar domi pārtrauks gan iestādes vadītāja Jana Juste, gan mākslinieciskās daļas vadītāja Vita Vēvere. Šī tēma plašāk bija izvērsta laikraksta 12. jūlija numurā publikācijā «Savu lēmumu esam pieņēmušas». Šajā materiālā J. Juste cita starpā pauda cerību, ka Vecumnieku tautas nams turpinās attīstīties kopā ar jauniem darbiniekiem un domē iesāktās diskusijas attiecībā uz atlīdzību, noslogojumu un papildu amata vietu sekmēsies par labu jaunajiem speciālistiem.

Jāatzīmē, ka trešdien, 24. jūlijā, apstiprināšanai domes sēdē tiks virzīts lēmumprojekts «Par grozījumiem Vecumnieku novada domes darbinieku un bāriņtiesas locekļu amatu un mēnešalgu sarakstā un amatu klasificēšanas rezultātu apkopojumā», kas ietver arī tautas nama administratora amata vietas izveidi. Ja deputātu vairākums par to nobalsos, tad, iespējams, jau sākot no 1. septembra, tautas nama ikdienas darbu administrēs un atbalstu dažādos ikdienas jautājumos tautas nama vadītājam un mākslinieciskās daļas vadītājam sniegs jaunais speciālists. Viņam plānotā amatalga ir 520 eiro mēnesī. Jautājums par šāda darbinieka nepieciešamību izskatīts izglītības, kultūras un jaunatnes lietu komitejas sēdē pagājušajā nedēļā. Par papildu amata vietas izveidi nobalsoja pieci deputāti, pret bija Māris Āķis un Jānis Kalniņš. M. Āķim šķiet neloģiski «tukšā vietā» izveidot amatu, «ja nav ne jausmas, kurš būs jaunais tautas nama vadītājs un kurš – mākslinieciskās daļas vadītājs». Savukārt J. Kalniņš savu lēmumu pamatoja ar retorisku jautājumu, proti, vai jaunas amata vietas izveide atrisināšot novada kultūrpolitiku.

Novada pašvaldības interneta mājaslapā publicētajos sludinājumos uzskaitīta virkne galveno amata pienākumu tautas nama vadītājai un mākslinieciskās daļas vadītājai, minēta nepieciešamā izglītība, zināšanas un prasmes, nosaukta arī piedāvātā mēnešalga. Tautas nama vadītājai noteiktais atalgojums ir 777 eiro, savukārt mākslinieciskās daļas vadītājai – 621 eiro pirms nodokļu nomaksas. Paredzēta iespēja atlīdzību pārskatīt pēc pārbaudes termiņa beigām.

Pieteikuma dokumenti – dzīves gājuma apraksts jeb CV, motivācijas vēstule un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas – Vecumnieku novada domē jāiesniedz līdz 2. augustam.


Pievieno komentāru

Komentāri 5

Pastala

Pat sekretārei lielāks attalgojums kā kluba vaditājai.

pirms gada, 2019.07.23 11:27

Vīze

Kluba vadītājai ir iespēja šo to piezagt, kā tas pieņemts laukos.

pirms gada, 2019.07.23 12:49

Vīze

Nezinu, vai visam Bauskas rajona kultūras namam bija vairāk amatu, bet mana dzimtā rajona kultūras namā vairāk par 3 administratorvietām laikam gan nebija. Ceturtā laikam bija kasiere. Ja katra tagadējā novada kultūras vai tautas namam bez vadītāja un mākslinieciskās daļas vadītāja vēl ir kāds vadītājs, tad agrāk rajona kultūras namam būtu bijuši kādi 20 vadītāji.

pirms gada, 2019.07.23 12:17

darbs

Sludinājuma portālos neesmu manījusi nevienu sludinājumu uz šīm vakancēm! Kā tad, lai zin ka ir vajadzīgi darbinieki jauni!

pirms gada, 2019.07.23 15:19

Ss

Labi speciālisti uz ielas nemētājas un ss neskatās.

pirms gada, 2019.07.23 16:38

Vietējās ziņas