Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pagarināts grāmatu dāvinājuma akcijas laiks

Aktivitātes «Tautas grāmatu plaukts» laiks pagarināts līdz 1. decembrim. Tā informē Bauskas Centrālās bibliotēkas direktore Baiba Tormane.

Akcijas gaitā līdz šim Bauskas un apkārtējo novadu ļaudis nav izrādījuši īpašu aktivitāti grāmatu dāvināšanā. Bibliotekāre Aina Mūrniece «Bauskas Dzīvei» stāstīja, ka novembrī dāvāto grāmatu skaits palielinājies. Bauskas Centrālajā bibliotēkā atnesti 50 izdevumi. Čakli dāvātāji bijuši ceraukstieši.

Aktivitātē «Tautas grāmatu plaukts» iedzīvotāji aicināti dāvāt kādu sev īpašu grāmatu. Tai jāpievieno īss ieraksts par šo izdevumu, tā lomu dāvinātāja dzīvē. Grāmatas var nodot ikvienā bibliotēkā līdz 1. decembrim. Katrs dāvinātājs saņems grāmatzīmi kā apliecinājumu par dalību akcijā.

Visas grāmatas nogādās Rīgā, Nacionālās bibliotēkas pašreizējā ēkā Krišjāņa Barona ielā. Tur tās atputekļos, ja būs nepieciešams, dezinficēs, tad iesaiņos plēvē. Nākamā gada 18. janvārī Rīgā notiks akcija «Grāmatu draugu ķēde». Cilvēki vairāk nekā divu kilometru garumā no Krišjāņa Barona ielas līdz jaunuzceltajai Gaismas pilij Pārdaugavā grāmatas nodos no rokas rokā. Šajā grāmatu ķēdē var piedalīties ikviens interesents neatkarīgi no vecuma un dzīvesvietas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas