Pagarināts iepirkums par Vecumnieku vidusskolas ēkas pārbūvi 9

Vecumnieku vidusskolas ēkas pārbūves projekta realizācija, visticamāk, tik drīz netiks uzsākta. Publiskais iepirkums, kurā jāizraugās saimnieciski izdevīgākais būvuzņēmēju piedāvājums, vēl nav noslēdzies.

Lai gan pērn 30. novembrī izsludinātais atklātais konkurss paredzēja, ka pieteikumi jāiesniedz līdz 8. janvārim, termiņš ir pagarināts. Vecumnieku novada dome, kas ir šī projekta pasūtītāja, noteikusi jaunu datumu – 25. janvāri, līdz kuram tiks gaidīts pretendentu piedāvājums.

Iepirkumu komisijas priekšsēdētājs Guntis Kalniņš portālam skaidro, ka konkursa termiņa pagarināšana šāda veida projektiem ir normāla procedūra.

«Piedāvājumu iesniegšanas termiņš tika pagarināts, jo bija neatbilstības apjomu specifikācijā. Vairākas tās pozīcijas neatbilda projekta risinājumiem. Saistībā ar garajām Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienām, lai atbilstīgi Publisko iepirkumu likumam noteiktajos termiņos visiem pretendentiem tiktu sniegtas projektētāju sagatavotas atbildes e-iepirkumu sistēmā pirms piedāvājumu iesniegšanas, termiņu nācās pagarināt,» viņš atklāja.
«Bauskas Dzīve» jau rakstīja, ka Vecumnieku vidusskolas ēkas pārbūves rezultātā sporta zāles galā uz katlumājas pusi taps piebūve. Tajā plānots izvietot vairāk nekā 20 klašu telpas, vairākus kabinetus, laboratorijas, bibliotēku, garderobes, aktu zāli ar 420 vietām, ēdināšanas bloku un ēdamzāli, atpūtas vietas un citas telpas. Būvprojekts paredz, ka visi skolēni mācīsies vienā ēkā – jaunajā piebūvē, savukārt Kalna ielas ēka tiks atvēlēta pirmsskolai, kas nodrošinās iespēju visiem bērniem iegūt pirmsskolas izglītību vienuviet.

Būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību Vecumnieku vidusskolas ēkas pārbūvei par 36 870 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) veica SIA «BM-projekts». Līgums par būvprojekta ekspertīzi tika noslēgts ar SIA «CMB», kas paredzētos darbus apņēmās izpildīt par 12 950 eiro bez PVN, vēsta Vecumnieku novada pašvaldības interneta mājaslapā pieejamā informācija.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Vietējā

Pēc gadiem divdesmit vecmuižas dome skolu piebūvēs

pirms gada, 2019.01.14 15:47

nu re

Paši pūta, paši dega- paši noprivatizē telpas un tad čīkst, ka par maz un jābūvē...

pirms gada, 2019.01.14 12:52

es

par mūzikas skolas paplašināšanu piekrītu

pirms gada, 2019.01.14 13:47

P

Neko nevajag pārbūvēt vai būvēt. Tuvā nākotnē novadam pietiks ar Bārbeles pamatskolu.

pirms gada, 2019.01.14 18:30

secinājums

Izskatās, ka Vecumniekos nestrādā pēc šodienas progresīvajām metodē. Citēju: "Būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību Vecumnieku vidusskolas ēkas pārbūvei par 36 870 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) veica SIA «BM-projekts". lai taču aizlaiž pie kolēģiem uz Tukumu un iepazīstas kā lietas jābīda, jo Tukumā par suņu būdas lieluma betonēta laukuma projektu tika samaksāti apmēram 109 tūkstoši eiro rubļu. Tas gan ar PVN, bet vienalga neadekvāta summa.

pirms gada, 2019.01.14 20:02

fakts

Biedri domē! Ir taču piem. Skaistkalnes vidusskola, kurā, salīdzinoši ar Vecumnieku v-skolu, sekmju līmenis ir augstāks!!! Lai bērni dodas mācīties uz turieni. Skaistkalnē taču ir arī "Kovala" uzceltais sporta komplekss!

pirms gada, 2019.01.14 20:26

Budžets

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/vecumniekos-pustuksajam-skolam-tere-48-novada-naudas-bet-tas-reformet-nesteidz.a297363/

pirms gada, 2019.01.14 21:24

Tante

Skumīgi, ka novada centrā esošā skola tādā stāvoklī. Cik ilgi vēl?

pirms gada, 2019.02.05 21:18

Vietējās ziņas