Pagarināts termiņš «Baltic Dairy Board» tiesiskās aizsardzības pasākumu plāna izstrādāšanai

Pagarināts termiņš piena pārstādes uzņēmuma SIA "Baltic Dairy Board" tiesiskās aizsardzības pasākumu plāna izstrādāšanai, teikts kompānijas paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".
Kompānijas pārstāvji informē, ka otrdien, 1.oktobrī, Zemgales rajona tiesa nolēmusi pagarināt "Baltic Dairy Board" termiņu tiesiskās aizsardzības pasākumu plāna izstrādāšanai un saskaņošanai ar kreditoriem līdz 2019.gada 6.novembrim.

Vienlaikus tiesa noteikusi, ka tiesiskās aizsardzības pasākumu plāns iesniedzams apstiprināšanai tiesā ne vēlāk kā nākamajā dienā pēc pagarinātā saskaņošanas termiņa beigām.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka šogad 7.augustā Zemgales rajona tiesa Bauskā ierosināja "Baltic Dairy Board" tiesiskās aizsardzības procesa lietu. Tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plāna izstrādei un tā saskaņošanai ar kreditoriem, tiesa noteica termiņu līdz 2019.gada 7.oktobrim.

Tāpat ziņots, ka arī 2018.gada 18.maijā Zemgales rajona tiesa ierosināja "Baltic Dairy Board" tiesiskās aizsardzības procesa lietu, taču 2018.gada 23.augustā tiesa apstiprināja kompānijas iesniegumu par tiesiskās aizsardzības procesa pieteikuma atsaukšanu un civillietas izbeigšanu. "Tiesiskās aizsardzības plāna izstrādes laikā, komunicējot ar kreditoriem, nonācām pie secinājuma, ka lielākais vairums kreditoru ir atsaucīgi un gatavi uz sadarbību, lai pakāpeniski atrisinātu izveidojušos situāciju," toreiz skaidroja kompānijas pārstāvji.

"Baltic Dairy Board" apgrozījums pagājušajā gadā bija 884 288 eiro, kas ir 22 reizes mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma zaudējumi pieauga par 31,2% - līdz 1,467 miljoniem eiro.

"Baltic Dairy Board" (iepriekš "Sigilo KV") 2012.gadā izsolē iegādājās maksātnespējīgo piena pārstrādes uzņēmumu "Bauskas piens" un sāka būvēt piena rūpnīcu. "Baltic Dairy Board" rūpnīca tika nodota ekspluatācija 2015.gada decembrī.

"Baltic Dairy Board" pamatkapitāls ir 777 778 eiro. Uzņēmuma lielākais īpašnieks ir Kaspars Kazāks (51%). Kompānijas emitētās obligācijas ir iekļautas biržas "Nasdaq Riga" parāda vērtspapīru sarakstā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas