«Pagastu stāsti» vēstīs par Mežotni 3

Latvijas Radio ciklā «Pagastu stāsti» sestdien, 11. oktobrī, plkst. 16.05 iepazīstinās ar Mežotnes pagastu un tā ļaudīm, informē žurnāliste Daina Zalamane.Skaistās pils restaurācijas pirmsākumus atcerēsies mežotnieks Egons Fridrihsons. Par Mežotnes zirgiem stāstīs Inga Reliņa. Senioru sporta sacensībās Eiropas līmenī lieliskus rezultātus guvusi Velta Bruce, kura šogad no čempionāta Malmē atvedusi zelta medaļu soļošanā. Mežotnieks Anatolijs Kazačenko par Latvijas pilsoni kļuvis naturalizācijas kārtā un nopietni aizrāvies ar seno pilskalnu pētīšanu. Ieraksts veikts pagājušajā nedēļā, atklāj Daina Zalamane. Ar Mežotnes ļaudīm žurnālisti iepazīstinājusi pašvaldības sociālā darbiniece Daina Jurēvica: «Mežotnes pagastā par sociālo darbinieci strādāju piecus gadus pēc studijām Kristīgajā akadēmijā. Ilgus gadus dzīvoju Svitenes pagastā, uz darbu Mežotnē braucu no tēva mājām Codē, bet Mežotnes ļaudis esmu iepazinusi un šo skaisto vietu iemīlējusi. Tāpēc man bija prieks atklāt, kādi lieliski cilvēki te dzīvo.»

Pievieno komentāru

Komentāri 3

ros

iedzīvotājam - redzēt Tu točno neredzēsi, jo tas būs radio raidījums...

pirms 12 gadiem, 2008.10.10 12:50

iedzīvotājs

Žēl, ka neredzēšu šo raidījumu, ceru ka intervēti un uzrunāti nebūs tikai Mežotnes centra iedzīvotāji, jo Mežotne jau nesākas un nebeidzas Mežotnes centrā, kā dažam labam to gribētos.

pirms 12 gadiem, 2008.10.10 11:57

mezotnieks

Žēl, ka citus vecāka gadugājuma cilvēkus neviens nav iedomājis uzrunāt. Būtu daudz vairāk saturīgas informācijas par Mežotni.

pirms 12 gadiem, 2008.10.10 11:19

Vietējās ziņas