Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Panākumus gūst Bauskas akordeonists 1

Festivālā «Zemgales akordeonists» labus sasniegumus guvis Bauskas mūzikas skolas audzēknis Vadims Cvetkovs, portālu informē skolas direktore Anita Velmunska.

Dobeles mūzikas skolā notikušajā akordeonistu solistu konkursā sacentās 17 jaunie mūziķi. Bauskas mūzikas skolu pārstāvēja pedagoģes Antras Rušmanes 3. klases audzēknis Vadims Cvetkovs. M. Dviļanska skaņdarbā «Skerco» Vadimam izdevās atbilstīgi skaņdarba noskaņai un komponista iecerei parādīt instrumenta spēles dinamiskās un rakstura maiņas. Latviešu tautasdziesmas «Aiz ezera balti bērzi» izpildījums arī bija tehniski un emocionāli pārliecinošs. Žūrija Vadimam Cvetkovam piešķīra godpilno 2. vietu.

 Mācoties tikai akordeona apguves 3. klasē, Vadims paspējis piedalīties starptautiskajā akordeonistu festivālā Jelgavā, uzstāties daudzos koncertos. «Esmu gandarīta par sava audzēkņa panākumiem. Varu uzteikt viņa centību, nopietno attieksmi pret mācībām. Vadims ir daudzsološs jaunais mūziķis, kurš pilnveido instrumenta spēles prasmi, ir centīgs, apzinīgs un mērķtiecīgs jaunais akardeonists,» audzēkni uzteic pedagoģe Antra Rušmane.

Festivāls «Zemgales akordeonists» Dobelē tiek rīkots kopš 1999. gada. Šogad tajā piedalījās vairāk nekā 80 mūziķu no Auces, Bēnes, Bauskas, Iecavas, Ozolnieku, Lielvārdes, Jelgavas, Tukuma, Ķekavas un Dobeles mūzikas skolas. Festivāla noslēguma koncertā uzstājās arī Bauskas mūzikas skolas akordeonistu ansamblis: Diāna Pauloviča, Vadims Cvetkovs un Emils Miks Matulēns. Festivāla noslēgumā uz skatuves koncertēja vairāk par 50 akordeonistiem – audzēkņi, absolventi un pedagogi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas