Pansionātam «Derpele» mainīs jumtu un siltinās pamatus 5

Nākamgad paredzēts veikt ēku jumtu nomaiņu un pamatu siltināšanu Bauskas novada pansionātā "Derpele" projektā "Pansionāta "Derpele" remontdarbi sociālo pakalpojumu nodrošināšanai", informēja Bauskas novada pašvaldībā.

Bauskas novadā sociālās aprūpes pakalpojumi vientuļām un materiāli nenodrošinātām personām pensijas vecumā, arī ar invaliditāti tiek sniegti pansionātā "Derpele" un tās struktūrvienībā "Īslīces veco ļaužu sociālās aprūpes centrs". Tā kā ēkas ir ļoti vecas, tām ir nepieciešams remonts, uzlabošana un konstrukciju nomaiņa, apkopojusi Bauskas novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas vecākā speciāliste Jolanta Lauva.

Pansionātā "Derpele" nepieciešama pamatu siltināšana divu metru augstumā pa perimetru visai pansionāta ēkai. Ēkas pamati un siena ik gadu mitros laika apstākļos atrodas pastāvīgā mitrumā.

Tās struktūrvienības "Īslīces veco ļaužu sociālās aprūpes centrs" saimniecības ēkai nepieciešams nomainīt veco šīfera jumtu, kurš ir ar plaisām un jau pilnībā nokalpojis savu laiku. Ēka tiek izmantota ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšanai. Tur tiek uzglabātas saknes, dārzeņi, konservējumi, jo pansionāta dzīvojamā ēkā ir tikai maza ēdamzāle un virtuve, nav piemērotas telpas piegādāto pārtikas produktu uzglabāšanai.

Pansionāta ēkā tās iemītniekiem gada aukstajos mēnešos ir problemātiski nodrošināt optimālu temperatūru istabās. Ievērojami siltuma zudumi ir nesiltinātu bēniņu un pažobeļu dēļ, tāpēc ir nepieciešams mainīt jumta segumu, siltināt bēniņus un pažobeles.

Visi Bauskas novada pašvaldības šogad izstrādātie projektu pieteikumi biedrības "Bauskas rajona lauku partnerība" izsludinātajā projektu konkursā ir saņēmuši pozitīvu Lauku atbalsta dienesta (LAD) lēmumu un ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) piešķirto līdzfinansējumu tiks īstenoti līdz nākamā gada jūlijam.

Šā projekta kopējās izmaksas ir 36 296 lati, ELFLA finansējums - 18 000 latu, bet darbus veiks SIA "Kvintets M".

Pievieno komentāru

Komentāri 5

jautājums?

Vai tad iepirkuma konkurs jau bija, vai varbūt viss notiks kā parasti?

pirms 6 gadiem, 2013.12.26 23:07

uldis

Es arī kautkā nepamanīju konkursu uz šiem darbiem.
Rācenis plosās uz svētkiem.
Naudu svētkiem kāš.

pirms 6 gadiem, 2013.12.27 10:33

slēpnī vērotais

Zinu,ka Derpeles remontos viegļi var kādu trešdaļu nozagt,kādi vēl konkursi,jo tā ir mūsu-izveicīgo ilgstošā preogatīva

pirms 6 gadiem, 2013.12.27 10:57

moins

Bet kaa citaadi...

pirms 6 gadiem, 2013.12.27 12:46

??

Bet vai tad pirms laika nerunāja, ka pansionātu pārcels uz Bausku?

pirms 6 gadiem, 2013.12.27 19:30

Vietējās ziņas