papildināta – Avārijā uz Mēmeles tilta bojāti trīs automobiļi 4

(Papildināts viss teksts.)

Ceļu satiksmes negadījumā Bauskā, uz Mēmeles tilta, bojātas trīs automašīnas. Avārija te notika 28. jūlijā īsi pirms pulksten desmitiem rītā.

Ierodoties notikuma vietā, «Bauskas Dzīve» konstatēja, ka uz tilta upes labajā krastā sadūrušies trīs automobiļi. Portālam par negadījumu vairāk pastāstīja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Mikroautobusa «Peugeot» vadītāja, 1969. gadā dzimusi sieviete, neievēroja drošu distanci ar priekšā esošo automobili «Seat Ibiza». Notika abu šo auto sadursme, pēc kuras 1964. gadā dzimušas sievietes vadītais «Seat» ietriecās priekšā esošajā automobilī «Volvo XC90». Negadījumā miesas bojājumus guva 1972. gadā dzimis mašīnas «Seat» pasažieris. Vīrietis nogādāts Jelgavas slimnīcā.

Aculiecinieku stāstītais vēstī, ka otrajā braukšanas joslā virzienā uz Rīgu bija apstājies automobilis «Volvo», kurš gaidīja, kamēr tā priekšā esošā automašīna pagriežas pa kreisi. Aiz «Volvo» piestāja vieglais automobilis «Seat». Taču tam sekojošais mazautobuss «Peugeot Boxer» laikus nenobremzēja un ietriecās stāvošajā automobilī «Seat».

No trim bojātajiem automobiļiem visvairāk cietis «Seat». Tā pasažiera gūtie miesas bojājumi dzīvībai nav bīstami. «Seat» vadītāja tikusi cauri ar izbīli un nelieliem sasitumiem. 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Nu re

Cik operatīvi tomēr var strādāt BDz, ja grib. Kāpēc mūs tikpat ātri neinformēja par to, ka Bauskā bija Zemessardzes mācības ?

pirms 5 gadiem, 2015.07.28 12:10

diez vai

drizak, kads no BDz darbiniekiem ar nokavesanos devas uz darbu, tapec ari bija liecinieks sai avarijai

pirms 5 gadiem, 2015.07.28 14:39

pifs

Arvien dūšigāki mums tie policisti , jau par pus Ibizu

pirms 5 gadiem, 2015.07.30 16:12

Vietējās ziņas