papildināta – Iekšlietu ministrei sūtītā dāvana atgriežas atpakaļ Bauskā 28

«Bauskas Dzīves» rīcībā nonācis pasta sūtījums - pērn, 17. oktobrī, tautas sapulcē Bauskā iekšlietu ministrei Lindai Mūrniecei sūtītā dāvana - dekoratīvi noformētai pamatnei piestiprināts dzeloņstieples gabals. «Latvijas Pasts» to atsūtījis atpakaļ uz Bausku ar norādi, ka sūtījumam beidzies glabāšanas termiņš. Adresāts sūtījumu pasta nodaļā nav izņēmis, tāpēc tas atsūtīts atpakaļ.17. oktobrī tautas sapulcē Rātslaukumā iedzīvotāji pieņēma rezolūciju, kurā bija prasība Bauskā atjaunot daudzprofilu slimnīcu. Pateicību par atbalstu pauda baušķeniece Iveta Kalniņa, kuru policija aizturēja 31. augustā protesta akcijas laikā uz tilta.  Viņa sapulces dalībniekiem parādīja Bauskas uzņēmēju sagatavoto dāvanu iekšlietu ministrei L. Mūrniecei par reakciju uz 31. augusta protesta akciju. Uz pamatnes, kurā nostiprināta dzeloņstieple, ir arī plāksnīte. «Latvijas Republikas iekšlietu ministrei Lindai Mūrniecei par «demokrātiju» un tiesiskumu» Bauskā. Bauskas novada iedzīvotāji, 2009.»Baušķenieki ministres rīcību, nepieņemto dāvanu, sauc par gļēvu, mazdūšīgu. «Tā ir iekšlietu ministres baiļu izpausme. Žēl, ka ministre mums tik mazdūšīga, viņai nepietiek drosmes pieņemt tautas sarūpētu dāvanu, atvainoties cilvēkiem par savu rīcību,» uzskata uzņēmējs Gūrijs Bulle. «Latvijas Pasta» (LP) sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda skaidro kārtību, kādā personām tiek nogādāti pasta sūtījumi. Atbilstīgi noteikumiem, detalizētu informāciju par konkrēta sūtījuma saņemšanu pasta nodaļā, kā arī paziņojumu nosūtīšanu adresātam «Latvijas Pasts» drīkst izpaust tikai sūtītājam vai adresātam. Taču A. Tērauda uzsver, ka visu Iekšlietu ministrijai sūtīto korespondenci, tai skaitā paku un sīkpaku aicinājumus, «Latvijas Pasta» darbinieks atstāj ministrijas apsargam.  Konkrētajā gadījumā LP darbinieki vairākkārt ir atstājuši aicinājumus, lai iekšlietu ministre L. Mūrniece saņem viņai adresēto sīkpaku pasta nodaļā. Taču ne viņa, ne kāda cita pilnvarotā persona nav ieradusies pēc sūtījuma. Beidzoties sūtījuma glabāšanas termiņam - vienam mēnesim -, sīkpaka tika nosūtīta atpakaļ sūtītājam.A. Tērauda piebilst, ka LP nav veikta atsevišķa uzskaite, kas atspoguļotu gadījumu skaitu, kad adresāts nav ieradies izņemt savu sūtījumu. Tomēr darbinieki novērojuši, ka lielākoties sūtījumi tiek saņemti un nenākas tos bieži sūtīt atpakaļ adresātam pēc sūtījuma glabāšanas termiņa beigām. «Latvijas Pastam» nav arī apkopota informācija, kāpēc adresāti nevēlas vai nevar ierasties pasta nodaļā saņemt sūtījumu.  «Bauskas Dzīve» noskaidrojusi ministres, arī ministrijas amatpersonu viedokli par šo gadījumu. Vairāk par to lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» trešdienas, 27. janvāra, numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 28

dalibnieksGS

Ko var gribēt no cilvēka kas 90-gados stājas milicijas skolā.Man personīgi tai laikā piedāvāja izvēli iet tā saucamajā miliču skolā vai armijā. Tai laikos neviens normals cilvēks miličos negāja. Gļēvuli ir visi no tās 'Jaunā laika ''partijas. Teicamnieks Dobrovskis,šizīts Repše un tas ledus taisītājs Kariņš.Ko no tādiem var sagaidīt-aizmugures žurkas.
Paskatās draugos Mūrnieces bildes-taps skaidrs kāds tukšums tai galviņā valda.

pirms 11 gadiem, 2010.01.27 23:56

bb

Saprotu un atbalstu Lindu Mūrnieci, kāpēc gan viņai būtu jāpieņem šāda dāvana, kā arī to cik godīgi to bija sūtīt baušķinieku vārdā, ja man kāds būtu prasījis, nebūtu uz to parakstījusies. Ne jau ministre vainīga, ka slimnīcas vadītājs maldinā'ja baušķiniekus, viņa darīja tikai savu darbu.
Ierosinu šo dāvani nodot bauskas novadpētniecības muzejā, varbūt pieņems, kaut gan tā nav no visiem baušķiniekiiem!

pirms 11 gadiem, 2010.01.27 20:59

danaingusam75

Es nemurminu un nedrāžu, bet, ja nepatīk vai nepiekrītu, pasaku. Nav jau obligāti visam jāpiekrīt, ne?Arī jebkuru par tupu neturu.No savas pozīcijas daru diezgan daudz, lai popularizētu savu dzimto pilsētu, tas tiesa. Ideju man šajā situācijā nav.Tāpēc ar izsaucieniem neplātos.Es varu pateikt, ka Mūrnieces kundzes vietā arī šo dāvanu nepieņemtu,tas mans personīgais viedoklis.

pirms 11 gadiem, 2010.01.27 16:06

zinātāja...

Tādas kā Mūrniece par sētnieci nevar laist strādāt,riktīga zagļu ģimene.....ar viņas vīru Raimondu priekšgalā.. Jābrīnās kur tādi tik neielien .....tādos amatos

pirms 11 gadiem, 2010.01.27 15:25

ingus75 to dana

apmeklejot vienu pasakumu vel neko nenozime, un kapec tad pati nekapi un nerunaji, varbut tu esi tiesi ar tam idejam kas mums visiem ir vajadzigas, un mes pareejie mazliet par tupu lai to izdomatu, jebkurs ir aicinats nakt un apmeklet aktivak visus iespejamas tiksanas ar politikiem un pasmaju baleliniem, un nevienam nebus liegts izteikties, bet stavet mala un murminat ka man kautkas nepatik, tas ta tiri tipiski musu tautas daba... ne pa velti mus 800gadus ir drazusi visi kam nau slinkums un nu mes drazam viens otru, un tie parejie noskatas un priecajas, cik jauks socialais eksperiments sanacis!

pirms 11 gadiem, 2010.01.27 14:42

ingus75 to Temīda

ja pr demokratiju tiesam vel var padiskutet jo mums ir tik tas nosaukums bet bet tadu situaciju ka ir mums to sauc cita varda nevis demokratija, un no demokratijas mums nau ne smakas.

pirms 11 gadiem, 2010.01.27 14:36

pazina

ir jau ir sakapis galvaa tam onkam, stadieties priksa kaa sitais jutiisies kad vienaa jauka bridi atnaaks kaads un paluukosies cik tiira s/apzina pasam pret so valsti,taads kazoka asviedeejs vien ir.

pirms 11 gadiem, 2010.01.27 13:27

dana ingusam75

Es gan apmeklēju to sapulci, kad tā tika rīkota brīvdienā Rātslaukumā, man bija kauns un neērti, jo tur nekā konkrēta nebija!!!!!!Tas bija tikai šovs. Bezjēdzīgi izsaucieni, arī visi patiesie vainīgie tur bija..Pie kājas gan nav! Bet tas, kas ticis rīkots, neiekļaujas manās interesēs, tur nav kam piekrist un sekot! Gūrijs ir labs cilvēks, bet vai patreiz adekvāts, nezinu vai.

pirms 11 gadiem, 2010.01.27 13:18

aplis

Ir kāds, kas mēģina saraut to apburto loku. Secinājums - Latvijas iedzīvotāji nav gatavi pārmaiņām. Drīz būs vēlēšanas, varēsiet vēlēt par saviem favorītiem, nekur tie nav pazuduši!
Tikai nečīkstiet.

pirms 11 gadiem, 2010.01.27 12:23

HA

NU LATVIETIS JAU LATVIETI LABĀK TURĒS AIZDOMĀS UN NORIES NEKĀ IES KOPĪGI UN CĪNĪSIES PAR KĀDU LIETU, TĀPĒC JAU MŪS IR TIK VIEGLI ,,ČAKARĒT".

pirms 11 gadiem, 2010.01.27 12:15

Temīda

Aka, ingus75! Spriežot pēc Jūsu replikām droši vien pat neaizdomājaties, ka ne katrs, kas "uzdrošinās" pavērt muti pauž gudras domas un rūpējas par citiem. Ir ļoti viegli tā spēlēt tautas varoņus, kad dzīvo demokrātiskā valstī. Neskatoties uz to, ka gūrija kungs apšauba demokrātiju viņš tieši izmanto šo demokrātiju lai protestētu pret varas rīcību un dara to iespējams sev zināmos nolūkos (vai savas popularitātes celšanai, vai, kā citi saka domājot par nākamām vēlēšanām..) .Ja nebūtu demokrātijas, ja mēs dzīvotu prettiesiskā valstī , tad g. kungs tagad sēdētu kādas iestādes aukstā mitrā pagrabā un gaidītu spriedumu pēc kāda nopietna panta (kā vecos "labos" laikos). Taču esmu pilnā pārliecībā, ka pie citiem apstākļiem viņš arī nebūtu tik "varonīgs". Un ar to vārdu izvēli pret sievieti-ministri... nu tas atkal no kultūras un morāles jomas...

pirms 11 gadiem, 2010.01.27 11:51

Ments.

Lieciet Mūrnieci mierā! Un kungam ar bārdu, labāk jāiet strādāt - vai tas ir viņa darbs izskatās, ka varbūt sākusies priekšvēlēšanu kampaņa! Vai tik kundziņs nedomā kandidēt? Baigi jau bieži vis kaut kur parādās! Kā ir?

pirms 11 gadiem, 2010.01.27 09:24

aka

Gūrijs malacis,ja stāvēs klusu,tad mūs iznīcinās vispār kā mazos ezīšus,par savām tiesībām ir jācīnās.

pirms 11 gadiem, 2010.01.27 07:18

ingus75

Gūrijs mlacis, un tie kas te rej ir nejegas, un mizali !!! pasi nau spejigi pat pusplestu vardu publiski paust bet pie neta nu super varoni, ko tad neapmeklejiet rikotas tiksanas u.t.t briziem riebjas jo lielakai dalai sabiedribas ir viss pie kajas!!!

pirms 11 gadiem, 2010.01.26 21:19

'čiepa

Dāvanas katrs ir tiesīgs pieņemt vai nepieņemt.Tur nav ko apvainoties.Nevajadzēja arī iepriekš izziņot, ko dāvina.Nevarēja arī sūtīt "visu baušķinieku vārdā" , bet vajadzēja katram personīgi parakstīties tiem, kas sūta, ka viņi sūta savā vārdā.Arī protesta akcija bija ne visai pareizi orientēta, tad jau ,kā vēlāk izrādījās, vajadzēja protestēt pie Zeltiņa kantora loga, jo VIŅŠ - ZELTIŅŠ mānija cilvēkus, bet nauda taču bija - LATU FONDĀ. Tas ar to dēlīti arī bija vairāk tāds šovs, tādas lietas labāk pasniegt personīgi.Un to,ka satiksmi bloķēt neļaus, to jau nu gan vajadzēja saprast, un, ka tiks pieņemti sekojoši mēri.Kad uz to tagad paskatās no attāluma un ar vēsu galvu, tas viss tagad izskatās daudz citādāk, kā sākumā likās.

pirms 11 gadiem, 2010.01.26 18:13

...

Nu beidziet tak ākstīties.Pirmās prīzes vajadzēja aizsūtīt tepatās Zeltiņam,Landorfam,Veipam un tml.priekšmetiem.

pirms 11 gadiem, 2010.01.26 18:04

tīts

ādas stringus. strīpainus. ar šauru brūnu strīpiņu sūtīt vajadzēja. nevis drāti.

pirms 11 gadiem, 2010.01.26 17:07

Pingvīns

Bauskas biezo kliķe tēlo ka viņiem interesē kas notiek ar citiem,bet tā jau nu nebūt nav. Domā jau viņi tikai un vienīgi par sevi, tāpēc būtu pievēruši savas rijīgās žaunas un grābuši tik klusītiņām tālāk

pirms 11 gadiem, 2010.01.26 16:59

Vietējās ziņas