papildināta – Šorīt atrasts pirmdien pazudušais Jānis Rautenšilds 4

(Pievienota 4. rindkopa.)

Šorīt, 7. jūnijā, ap pulksten 5.30 no Lambārtes mežiem iznācis pirmdien pazudušais valsts sociālās aprūpes centra (SAC) «Zemgale» filiāles «Iecava» klients Jānis Rautenšilds. Par to informē Ieva Sietniece, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste, un Bauskas iecirkņa priekšnieks Ainars Stankevics.

Kad vīrietis iznācis no meža, viņu kāda privātpersona ar auto aizvedusi atpakaļ uz sociālās aprūpes centru Iecavas novadā.

Jānis pats iegājis iekšā, nav bijis vajadzības viņu nest.  «Iecavas» filiāles vadītāja Rita Siliņa ir priecīga un atklāj, ka vīrietis bijis apmaldījies mežā. Tiek gaidīts ģimenes ārsts, kas izvērtēs Jāņa veselības stāvokli pēc vairāku dienu klejojumiem.

Vēlreiz sazinoties ar R. Siliņu, viņa pastāstīja, ka pašu centrā aprunājušies ar pazudušo, apskatījuši viņu, pārbaudījuši Jāņa asinsspiedienu, dzīvības rādītāji bijuši normāli. Vīrs, neskatoties uz ilgo prombūtni un maldīšanos, esot samērā žirgts, vēl spējis pajokot, atklājis, ka pats nesaprotot, kas noticis ar viņu. Jānis, iznākot no meža, pats pacēlis roku un apstādinājis mašīnu, kura viņu pēc tam laimīgi nogādāja sociālās aprūpes centrā. Tik ilgas dienas bez dzeršanas tādā karstā laikā katram būtu liels drauds dzīvībai un veselībai, Jānis veldzējies grāvjos un upītē. Emocionāli vīrs gan jūtas apjucis, veselības stāvokļa nopietnākai pārbaudei un uzlabošanai aprūpes centra klients aizvests uz slimnīcu, sacīja R. Siliņa.

Kā jau informējām, pirmdien, 3. jūnijā, ap plkst. 10 Jānis Rautenšilds, valsts sociālās aprūpes centra (SAC) «Zemgale» filiāles «Iecava» klients, kuram nogādāšanai uz laboratoriju bija uzticētas analīzēm paredzētās veidlapas, aizgāja uz Iecavu, par viņa pazušanu tika ziņots pirmdien pulksten 18.45. Vīrietis atradies šorīt ap plkst. 5.30.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

hy

Vai Iecavas polikliinikas laboratorijai nav cita veidlapu nodrošināšanas veida,ka tās jāpiegādā no PSIHONEIROLOĢISKĀ PANSIONĀTA??? Un ar ko tas beidzas...

pirms gada, 2019.06.07 14:42

Zeps

tevi pašu gadijumā nevajag pie prihiatra, pat elementāru teikumu nespej loģiski apjēgt! Izvelc varbūt degunu no laizāmekrāna! Cilvēks devās nodot analīzes un viņam lidzi bija veidlapas, nevis viņs kaut kur nogādaja tikai veidlapas!

pirms gada, 2019.06.07 16:14

Raimonds

Nedod Dievs protams , bet ja visi striķi trūkstst , ejam me''zā , un mūs laipni sagaida , nemaksājam nodokļkus, pirms pensijas ieejam mežā , tipa nomaldāmies , Jūs mani sapratāt.....................

pirms gada, 2019.06.09 16:44

Vietējās ziņas