Papildināts ar foto: Viesturos nodeg dzīvojamā māja

Bauskas, Elejas un Jelgavas ugunsdzēsēji-glābēji šodien, 18. septembrī, plkst. 3.06 devās uz Rundāles novada Viesturu pagastu, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Zemgales reģionā.

Jau tuvojoties notikuma vietai, ugunsdzēsēji-glābēji redzēja liesmu atblāzmu un dūmus, bet ierodoties viņi konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg vienstāva dzīvojamā māja pilnā platībā.

Pirms ugunsdzēsēju-glābēju ierašanās no mājas bija evakuējušies divi cilvēki. Pēc gandrīz divu stundu intensīva darba ugunsdzēsējiem izdevās ugunsgrēka izplatīšanos ierobežot. Ugunsgrēka dzēšanas darbus apgrūtināja tas, ka tuvākā ūdens ņemšanas vieta atradās 1,5 km attālumā. Turpinās konstrukciju jaukšanas un liešanas darbi.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 17. septembra plkst. 6.30 līdz 18. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas