Papildināts: Dedzis dzīvojamās mājas jumts Codes pagastā

Papildināts ar 3.rindkopu.

Vakar, 20. janvārī, plkst. 12.57 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma informāciju, ka Bauskas novada Codes pagastā deg dzīvojamās mājas jumts.
Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēkas bēniņos gruzd siltumizolācija 40 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas bija evakuējušies 15 cilvēku. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 18.16, un tajā piedalījās septiņi Bauskas un Iecavas ugunsdzēsēji glābēji ar divām autocisternām un vienām autokāpnēm, informē Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Codes pagasta pārvaldes vadītāja Dace Šķiliņa apmeklēja trīsstāvu daudzdzīvokļu māju. Ugunsnelaime izcēlusies no apkures. «Vairāk ir cietis viens dzīvoklis, kas atradās trešajā stāvā. Dzēšanas darbos tas ir arī saliets. Arī jumta šīferis, likvidējot ugunsnelaimi, virs šī un blakusmitekļa noplēsts. Blakusdzīvoklī gan neviens nedzīvo.
Vīrietis no ģimenes apliecināja, ka ir radi, pie kuriem apmesties. Ģimene, protams, var vērsties sociālajā dienestā pēc palīdzības,» pauda D. Šķiliņa.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 20. janvāra plkst. 6.30 līdz 21. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem, un vēl divi izsaukumi bija maldinoši.

Savukārt visā Latvijā VUGD saņēma 49 izsaukumus –13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 28 uz glābšanas darbiem, bet astoņi izsaukumi bija maldinājumi.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas