Papildināts: Lielveikalā Bauskā izceļas ugunsgrēks; «Maxima» jau atvērta klientiem 1

Papildināta 4. - 7. rindkopa.

Šodien, 15. septembrī, plkst. 9.04 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma informāciju, ka tirdzniecības telpās Pionieru ielā Bauskā ir izcēlies sadūmojums. Veikals «Maxima» šī negadījuma dēļ līdz plkst. 13 bija slēgts, nu atvērts.
Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka iekārtā deg elektrības vadi 0,2 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no telpām bija evakuēti 13 cilvēki. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 9.33, strādāja Bauskas daļas ugunsdzēsēji glābēji ar divām autocisternām, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Zemgales reģionā.

Arī neilgi pēc darbu pabeigšanas, kā uz vietas redzēja «Bauskas Dzīve», lielveikalā «Maxima» nedega apgaismojums, pircēji vēl netika ielaisti.

Liene Dupate-Ugule, «Maxima Latvija» komunikācijas vadītāja, komentē notikušo: «Šorīt plkst. 9.02 «Maxima» veikalā Pionieru ielā 2 Bauskā notika tehnisks incidents, radot piedūmojumu. Nekavējoties tika evakuēti aptuveni 15 «Maximas» klienti, kā arī darbinieki. Paralēli evakuācijai tika izsaukts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, kas operatīvi ieradās veikalā un novērsa piedūmojuma cēloni. Neviens klients vai darbinieks šajā incidentā nav cietis.»

Kā vēsta Liene Dupate-Ugule, pēc pašlaik pieejamās informācijas, incidentu izraisījis īssavienojums noliktavas telpās mehāniskas darbības rezultātā. Tagad atbildīgie dienesti veic nepieciešamās darbības, lai veikals atsāktu darbu ierastā kārtībā. Piesaistīs speciālistus, lai noskaidrotu problēmas padziļinātu cēloni un novērstu šādas situācijas rašanos turpmāk. Veikala darbība tiks atjaunota tuvākajā iespējami laikā, kad tiks pilnībā novērsts telpu piedūmojums.

«Drošība visos tās aspektos ir viena no «Maximas» galvenajām prioritātēm. Atbildīgie sadarbības partneri regulāri veic apsekošanu un tehniskās apkopes, lai nodrošinātu iekārtu un citu inženierkomunikāciju nepārtrauktu darbību. Veikala darbiniekiem regulāri tiek organizētas gan praktiskās, gan teorētiskās mācības, kā reaģēt nestandarta situācijās, tāpēc, pateicoties jau noteiktai procedūrai, kas kolēģiem ir labi zināma, evakuācija notika raiti un mierīgi,» skaidro Liene Dupate-Ugule.

Pirms pulksten 13 lielveikals tika atvērts klientiem.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas