Par 49 480 latiem Mežotnes pilī izbūvēs liftu 5

Valsts akciju sabiedrības (VAS) "Valsts nekustamie īpašumi" iepirkumā par lifta projektēšanu un izbūvi Mežotnes pilī noskaidrots, ka lifta izbūve valstij izmaksās 49 480 latus, neskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) paziņojums.Ar 49 480 līgumcenu četru pretendentu konkursā par lifta-pacēlāja projektēšanu un izbūvi Mežotnes pilī, kas atrodas Bauskas novada Mežotnes pagastā, uzvarējusi SIA "Ota un partneri" no Rīgas. Saskaņā ar iepirkuma informāciju plānots, ka deviņu mēnešu laikā tiks veikta lifta tehniskā projekta izstrāde un izbūve, nepārbūvējot esošo pils kāpņu telpu un ievērojot valsts kultūrvēstures pieminekļu saglabāšanas pamatnostādnes, ieskaitot pieslēgumus elektroapgādei un ugunsdzēsības signalizācijai. Plānots iebūvēt stiklotu šahtu starp esošajiem kāpņu laidumiem, tos nesašaurinot. Šahtas karkasa un kabīnes krāsas tiks pieskaņotas atbilstoši kāpņu telpas krāsām. Patlaban Mežotnes pils ir valsts īpašums, bet to un tajā iekārtoto viesnīcu apsaimnieko SIA "Mežotnes pils", kas tika izveidota ar Valsts nekustamā īpašuma aģentūras līdzdalību, likvidējot valsts SIA "VNĪ pilis" VAS "Valsts nekustamie īpašumi" pieder 60% no SIA "Mežotnes pils" pamatkapitāla, liecina uzņēmuma informācija.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

MG

Nekas Jums nevienam nav labi,uzbūvē tiltiņu,lai cilvēkiem ir kur aizbraukt pastaigāties un atpūsties - neder! Izbūvēs liftu,lai kaut nedaudz modernizētu pili un vieglāk būtu nokļūt viesnīcā - atkal neder!

pirms 7 gadiem, 2013.05.18 15:15

būtu paņēmuši savā barā Bauskas novada nepiebarojamos deputātu kandidātus, kas ir īpaši ieinteresēti baseina būvēšanā...

pirms 7 gadiem, 2013.05.07 16:56

joņs

par valsts kāpostu stutē viesnīcu, kropls veidojums

pirms 7 gadiem, 2013.05.07 15:18

vita

Šo naudu labāk būtu taupījuši apkures sezonai, lai pasākumos cilvēkiem nav jāsalst nost, cilvēcīgi atģērbties nav iespējams, vienīgi ziemas apģērbā var nosēdēt!

pirms 7 gadiem, 2013.05.07 15:17

Vietējās ziņas