Par baseinu komitejas sēdē nelemj 5

Bauskas Domes vides un attīstības komitejas sēdē 16. jūlijā netika skatīts jautājums par baseina būves gaitu. Tas netika izdarīts pretēji Domes sēdē priekšsēdētājas Ārijas Gailes jūnija sēdē paustajam oficiālajam lūgumam uz jūlija vides un attīstības komitejas sēdi uzaicināt projekta attīstītāju, uzņēmēju Raivo Tarvānu.Vides un attīstības komitejas vadītājs Ģirts Karpovičs «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka uzņēmējs uz komitejas sēdi nav aicināts, jo pagaidām nav konkrētu jautājumu, ko izskatīt: «Bet tas nenozīmē, ka deputāti par baseina būvi neliekas zinis. Domē ļoti bieži pārrunājam šo jautājumu, domājam tālākās rīcības variantus.» Ģ. Karpovičs atzina, ka vispirms ir svarīgi apjaust, cik daudz uzņēmējs ir padarījis projekta attīstīšanā, kādā stadijā tas pašlaik atrodas. Ģ. Karpovičs pauda savu personisko viedokli, ko darīt ar šī objekta būvniecību tālāk. Viņš uzskata, ka baseina projekts būtu jāatdod pašvaldībai, tā tad meklētu ceļus, kā to īstenot. Varbūt vietvarai ar šo projektu izdotos startēt kādā ES finansējuma piesaistes konkursā. Taču par šādu priekšlikumu ir nepieciešams zināt uzņēmēja viedokli. Jāpiebilst, ka Bauskas Domes noslēgtajā līgumā ar uzņēmēju noteikts, ka objekts jānodod ekspluatācijā šī gada septembrī. Ja tas netiek izdarīts, vietvara var sākt skatīt jautājumu par līguma laušanu. Neizpildot līgumā noteiktās saistības, uzņēmējam jāmaksā pašvaldībai 50 000 latu soda nauda.«Mēs vēlamies, lai pilsētā ir baseins, un mēs negribam arī izputināt uzņēmēju. Domāju, ka jau tuvākajā laikā tiks pieņemts kāds konkrēts lēmums. Līdz septembrim tas mums noteikti ir jāizdara,» tā Ģ. Karpovičs.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

mmm..

Soģi!!! ar kuru vietu tu domaa..?
zini kas ir līgums.. un zinaaji ka solījums vēl ir spēkā, jo laiks vēl ir?
otrkārt.. kas Karpovičs vainīgs ka viņu intervēja..? ko viņam uz savu galvu kautkas ir jāliek cilvēkam maksāt???
protams mēs visi būtu priecīgi,ja basēna jautājums ritētu ātrāk!!!
Labs nāk ar gaidīšanu.. Bauska ticiet.. varbūt arī mums paveiksies..! ;)

pirms 12 gadiem, 2008.07.17 19:28

Bauska nav tā vieta ,kur cits citam palīdzē drīzāk nories tos kas dara.Tās pašas sporta būves nevar sakārtot...kas notiek.

pirms 12 gadiem, 2008.07.17 10:36

coiez

Mēs par šo jautājumu runājam .. mēs neesam to aizmirsuši . mēs tik runājam runājam runājam - tas taču arī ir darbs - runāt runāt runāt - varbūt izdodas ar runāšanu baseinu uzcelt - Tas būtu pirmais šāda veida baseins. Un Bauskā taču VISS IR Iespējams!

pirms 12 gadiem, 2008.07.17 09:44

SOĢIS

Karpovič, ko tu tur fantazē! Solīja kāds, neizpildīja - lai maksā. Nākamreiz zinās!

pirms 12 gadiem, 2008.07.17 09:20

Vietējās ziņas