Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par īpašu ieguldījumu apbalvo ar Godarakstiem 2

Bauskas novada domes 31. oktobra sēdē deputāti atbalstīja priekšlikumus par pašvaldības apbalvojuma «Godaraksts» piešķiršanu.

Apbalvojumu piešķiršanas padomes priekšsēdētājs Guntis Liepa informēja, ka par īpašu ieguldījumu kultūras un mākslas popularizēšanā, novada vides attīstībā un starptautisko kultūras sakaru veidošanā Godaraksts piešķirts Indrai Liepai. Apbalvošanai viņu ieteica biedrības «Bauskas vecpilsēta», «Meistars Gothards» un «Bauskas Zonta klubs», Bauskas novadpētniecības un mākslas muzejs.

Godaraksts par ieguldījumu izglītībā, latviešu valodas mazākumtautības programmā un par latviešu tautas tradīciju popularizēšanu un kopšanu piešķirts pedagoģei Aldonai Sormulei.

 Par ilggadēju, radošu un veiksmīgu darbu Bauskas rajona izglītības sistēmas pilnveidē un nozīmīgā dzīves jubilejā Godaraksts piešķirts arī izglītības darbiniecei Mudītei Strazdiņai. Abas šīs kandidatūras apbalvošanai bija pieteikusi Bauskas 2. vidusskola.

Vēl Apbalvojumu piešķiršanas padome sniedza pozitīvu atzinumu par Atzinības rakstu un Pateicības rakstu piešķiršanu vairāk nekā 30 novada iedzīvotājiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Sveiciens

Viens no Bauskas inteliģentākajiem cilvēkiem. godam pelnījusi ne tikai Godarakstu.

pirms 6 gadiem, 2013.11.01 07:47

Vietējās ziņas