Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par Kantrimūzikas festivāla turpmāko norisi spriedīs trīspusējās sarunās 12

Par sekmīgu Kantrimūzikas festivāla norisi nākamgad un „Bauskas alus” pārstāvniecību tajā spriedīs pasākumā ieinteresētās puses. „Bauskas Dzīvi” par iecerēto tikšanos informē novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks.

Ceturtdien, 1. augustā, Bauskas novada domē sarunā par Kantrimūzikas festivāla attīstību piedalīsies pārstāvji no novada domes, SIA „Bauskas alus”, kā arī Mārtiņš Ruža, kurš ir Kantrimūzikas festivālu organizators.

„Bauskas alus” pārdošanas daļas vadītāja Daiga Solzemniece „Bauskas Dzīvei” sacīja, ka ar interesi gaida šo tikšanos, jo uzņēmums vēlas būt pārstāvēts šajā Bauskai tik nozīmīgajā pasākumā. Alus darītāji ir gatavi sadarbībai, kas būtu izdevīga visiem.

To pašu „Bauskas Dzīvei” apliecināja arī M. Ruža: „Ir vēlme panākt vienošanos par sadarbību ar visām pusēm izdevīgiem nosacījumiem. Mūsu prasība ir nodrošināt teltis tirgotājiem, solus, galdus, lielo telti apmeklētājiem un sortimentu. Ceram, ka, iesaistot vietējo pašvaldību, par abpusēji izdevīgu sadarbību spēsim vienoties.”


Pievieno komentāru

Komentāri 12

kk

Kāpēc Bauskas alum jānodrošina citiem tirgotājiem teltis? Nesaprotu!

pirms 7 gadiem, 2013.07.31 17:11

geņa

es ar nesaprotu, - parasti, kad kaukur braucu, ņemu līdzi savu telti un par to atbildu

pirms 7 gadiem, 2013.07.31 20:16

zigs

ļoti cienu Daigu Solzemnieci!!! un to ko viņa dara un to kā viņa to dara!!!žēl ka tā!!!

pirms 7 gadiem, 2013.07.31 20:18

Feinschmecker

Bauskas alutiņam jābūt tajā aizvien šķidrākajā festivālā līdz pat tā dabīgajai iznīkšanai !

pirms 7 gadiem, 2013.07.31 17:34

To vien varam, kā noniecināt . Varbūt labāk mainīt attieksmi !

pirms 7 gadiem, 2013.08.01 09:18

BB

Par savu izdevību "izcilai organizators" prata visus šos gadus parūpēties.
Kurš tas ir , kas izvirza "mūsu prasību " ?- īsti nav skaidrs. Es domāju, ka Novada Domei jābūt prasības, nevis Ruža firmelei , kas pelna no šī pasākuma uzrīkošanas.

pirms 7 gadiem, 2013.07.31 18:13

:)

uzņēmējs Mārtiņš Ruža, valdes priekšsēdētājs SIA "Bordertown" un SIA "1.Sabiedrība", kā arī SIA "CMA" valdes loceklis un SIA "Bauskas mūzikas klubs" producents.

pirms 7 gadiem, 2013.07.31 19:54

Bauska

Šis pasākums ir sevi izsmēlis,jo visus piecpadsmit gadus nekas nav mainīts. Ir JĀDOMĀ,kā piesaistīt tautu. Un ja runā par pasākumiem Bauskā,tad Vansovičas k-dzes darbu var vērtēt uz 0. Matisona k-ga laikā pilskalns tika izmantots katru nedēļas nogali.

pirms 7 gadiem, 2013.08.01 09:27

Duksis_

?? Interesanti ,kam būtu jāmainās kantri festivālā? Tuc- tuc mūzikai jāskan ,vai jāaicina AutoBuss Debesīs ar Kalniņa dziesmām? Festivāls ideāli atbilst savam formātam un uz to brauc cilvēki, kam tas patīk.Kam nepatīk,brauc uz visādiem Positivus un tml. Pļuru ļuru šlāgers činčidrišļšķiku izpildījumā ari mums Latvi`ja ir peiejams biezā slānī,gandriž katru nedēļu. Ja kaut kas varētu mainities,tad varbūt vienīgi tirgotāju sortiments ,jo īzdzirdot vārdu Lāčplēsis jau tiešam drusku uz nostaļģiju velk....

pirms 7 gadiem, 2013.08.01 10:18

sd

Jā, kultūras dzīve Bauskā ir atpalikusi , salīdzinot ar citām pilsētām. Kāpēc ļaudis neapmeklē pasākumus, tāpēc, ka nav interesanti. Viss tikai lētākais. Bezsatura izrādes un haltūras. Kantri noteikti, kas jāmaina katru gadu viens un tas pats, to jūt arī pēc apmeklētājiem, arvien mazāk. Pilskalna estrāde vasarā netiek noslogota.Izskatās, ka mūsu kultūras darba organizatoriem Bauskā neinteresē tas ko viņi dara, gandrīz vienmēr viens un tas pats, rutīna. Tad jau salīdzinoši Līduma klubā ir daudz interesantāki pasākumi.

pirms 7 gadiem, 2013.08.01 10:14

aha

... un Pilskalna estrāde vispār jāslēdz kā antisanitāra vieta. Kādas tur tualetes!!! Un soliņi! Un asfalts! Briesmas. Par ko vēl tur naudu maksāt!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.08.01 10:29

Vietējās ziņas