Par motocikla zādzības mēģinājumu aiztur jaunieti Ceraukstē

Bauskas novada Ceraukstes pagastā 23. jūlijā izdarīts mēģinājums no neaizslēgtas garāžas nozagt motociklu «Yamaha YZF R125». Likumsargi notikuma vietā par zādzības mēģinājumu aizturēja jaunieti. Par notikušo ir sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Arī Bauskā, Slimnīcas ielā, 23. jūlijā no neaizslēgta pagraba koplietošanas telpas nozagts pelēki brūns velosipēds «Hercules».  Par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Bauskas novadā 23. jūlijā vīrietis vadīja automašīnu «BMW-530» un, izvairoties no uzbraukšanas meža dzīvniekam, iebrauca grāvī, un automobilis apgāzās. Negadījumā tika bojāta automašīna, kā arī autovadītājs guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 23. jūlijā saņemta informācija par pieciem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti septiņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums, kurā cietusi viena persona.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas