Par Rundāles novada domes deputāti kļuvusi bijusī Pilsrundāles vidusskolas direktore

Ceturtdien pirmo domes sēdi aizvadījusi jaunā Rundāles novada domes deputāte, bijusī Pilsrundāles vidusskolas direktore Anda Mežance ("Cilvēkiem un zemei"), informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Līdaka.

Novada vēlēšanu komisija 2.oktobrī noteikusi kandidātu bijušā deputāta Naura Brūveļa ("Cilvēkiem un zemei") vietā. Saskaņā ar minēto lēmumu kā nākamā no vēlētāju apvienības "Cilvēkiem un zemei" Rundāles novada domē aicināta stāties deputāte Mežance.

Dome lēmusi ievēlēt deputāti Mežanci domes Finanšu komitejā.

Kandidējot 2017.gada pašvaldību vēlēšanās, Mežance (toreiz Liškauska) bija Pilsrundāles vidusskolas direktore, taču pašlaik viņa vairs neieņem amatus pašvaldības iestādēs, apliecināja Līdaka.

Jau ziņots, ka septembrī deputāta pilnvaras nolika Brūvelis.

Līdaka stāstīja, ka Brūvelis atbrīvots arī no Rundāles novada pašvaldības Administratīvās komisijas priekšsēdētāja vietnieka pienākumu pildīšanas. Par komisijas priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Viesturu pagasta pārvaldes vadītājs Vitālijs Bļinkovs, savukārt Administratīvās komisijas sastāvs papildināts, tās darbībā iesaistoties Pilsrundāles vidusskolas direktorei Antrai Žukovskai.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas