Par stadiona izmantošanu nav jāmaksā 5

Interesentiem, kuri vakara, varbūt arī rīta stundās vēlas izmantot Bauskas pilsētas stadionu, par to nav jāmaksā. Tā «Bauskas Dzīvei» paskaidroja sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste Inga Ūbele. «Bauskas Dzīvei» kāds baušķenieks vēstīja, ka vakarā, kad viņš stadionā iegājis paskriet, klāt pienākuši jaunieši, kuri sevi dēvējuši par atbildīgajiem dežurantiem. Viņi skaidrojuši, ka jaunā kārtība paredz no katra individuālā sportotāja iekasēt latu. «Tās ir pilnīgākās muļķības. Individuālajiem sportot gribētājiem, kuri vakaros vai rītos, arī citā laikā, kad nenotiek sacensības vai treniņi, dodas skriet pa stadiona skrejceļiem, nekas nav jāmaksā. Tāpat bez maksas interesenti var izmantot sporta spēļu laukumus. Aicinu iedzīvotājus nebūt lētticīgiem, ja šādi gadījumi tiek konstatēti, par krāpniekiem ziņot policijai,» tā I. Ūbele. Vienlaikus viņa aicināja individuālos sportotājus būt kārtīgiem, nepiesārņot sporta bāzes teritoriju.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

lohiem

ja pāris cilvēku pa dienu parādās skriet pilsētas stadionā, tad tas ir daudz,ko jūs te ņematies??? Laikam te stadiona direktors ar saviem strādniekiem grib atkal nelikumīgi iekasēt sev naudiņu....bet viņiem jau labāk stadionu aiztaisīt ciet...sētnieks atnāks tik pēc algas,sargi brīvi gulēs ,pašam mazāk darba,bet lielā alga pienākas tāpat...tātad taisām stadionu ciet,lai Rimants nepārstrādātos!!!

pirms 11 gadiem, 2010.04.11 17:15

Kārkliņš

Sviests! Tad jau sanāk ka var braukt trenēties arī grupas, neliela maskēšanās, no busiņa izkāpj cilvēki kuri viens otru nepazīst un neuzkrītošā trenera vadībā dod vaļā, tik jāuzzin vai stadions brīvs. A gribēja piķi plēst no vecā rajona kolēģiem.

pirms 11 gadiem, 2010.04.10 22:24

Nē, ***, Alksni!! Pirms ieiesi stadionā-izziņa par deklarēto dzīvesvietu būs jāuzrāda! Nez, kur tādi ambļi rodās!?

pirms 11 gadiem, 2010.04.10 20:19

Berzins

Es domaju, ka tas attiecas ari uz Kraslavas iedzivotajiem. Galu galaa kaa tad butu iespejams parbaudit no kurienes esi? :)

pirms 11 gadiem, 2010.04.09 18:50

Alksnis

Vai šie nosacījumi attiecas arī uz Iecavas,Rundāles un Vecumnieku novadu iedzīvotājiem,jo stadions tika rekonstruēts par visa rajona naudu un priekš visa rajona cilvēkiem?

pirms 11 gadiem, 2010.04.09 16:16

Vietējās ziņas