Par tukšu pudeli varēs laimēt 50 eiro 2

Bauskas pilsētas svētku apmeklētāji sestdien, 1. augustā, varēs izglītoties atkritumu šķirošanā. Rātslaukumā atradīsies telts, kuru kopīgi atvērs akciju sabiedrība «Latvijas Zaļais punkts» (LZP), veikals «Rimi» un Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrība «Vides serviss».

Tajā varēs iepazīt dažādu materiālu šķirošanu un pārstrādi, apskatīt infografikas, uzdot jautājumus atkritumu šķirošanas ekspertam Punktuālim, citiem LZP pārstāvjiem, vēsta SIA «Eco Baltia grupa» korporatīvās komunikācijas direktore Dace Jansone.

«Šķirot atkritumus ir viegli, to tagad zina ikviens bērns un jaunietis. Mūsu uzdevums ir radīt cilvēkiem izpratni, ka atkritumi, ko ikdienā izmetam, ir vērtīgs resurss. Pārstrādāts tas var kalpot vēl un vēl,» skaidro LZP direktors Kaspars Zakulis.

Atnesot uz LZP telti vismaz vienu tukšu stikla pudeli vai burku un aizpildot aptaujas anketu, varēs piedalīties loterijā. Tās galvenā balva būs veikala «Rimi» dāvanu karte 50 eiro vērtībā. Būs arī pārsteiguma balviņas no «Latvijas Zaļā punkta».

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Tukša burka

Tukša burka vai pudele nav atkritums!
Viens no lielākajiem Latvijas idi@tismiem ir tas, ka stikla tara reāli jāmet laukā :(

pirms 5 gadiem, 2015.07.30 18:55

pilns maiss

kādu laiku visas pudeles krāmēju lielā maisā un vedu uz vides servisu atsevišķi, cerībā, ka tās nonāks pie stikliem, nevis kopā ar atkritumiem lielajā čupā,

pirms 5 gadiem, 2015.07.31 09:28

Vietējās ziņas