Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāra datumos stāvēt aizliegts divos posmos Dārza un Salātu ielā 10

Bauskā divās ielās ierobežota transporta līdzekļu stāvēšana. Par to liecina ceļa zīmes. Stāvēšanas aizliegums darbdienu pāra datumos no plkst. 9 līdz 12 noteikts divos posmos Dārza un Salātu ielā. Transporta līdzekļu vadītājus par to informē ceļa zīmes.

Bauskas novada administrācijas saimnieciskās nodaļas galvenais speciālists Voldemārs Čačs skaidro, ka šāda kārtība ieviesta, lai nodrošinātu brauktuvju apsaimniekošanu. Ziemā stāvēšanas ierobežojumi ļāva attīrīt brauktuves no sniega. Savukārt vasaras periodā darbdienu rītos šajos ielu posmos strādās putekļu savācējs.

«Sniega tīrīšana un putekļu savākšana atbilstīgi grafikam tiek veikta visā pilsētā. Taču tieši atsevišķos Dārza un Salātu ielas posmos bija problēmas, jo te regulāri brauktuves malās ir novietoti automobiļi. Tādēļ arī ieviesti šādi ierobežojumi,» skaidro V. Čačs.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

es

un būtu vēlams Salātu ielā ierīkot pāris guļošos policistus,savādāk automašīnas nesās kā būtu Mūsas trase

pirms 6 gadiem, 2014.03.29 18:31

mjāā

Labi būtu, ja to ievērotu! Braukšana , kā dalībniekam, tiešām šaubīga, ja salikti auto abās pusēs! Jautājums vai ceļam caurumi visi būs aizlīmēti?

pirms 6 gadiem, 2014.03.29 18:58

Uldis Segliņš

Ja nebūtu caurumu (aku vāki arī), tad jau OK. Bet caurumi un mašīnas malās, tad iesācējam pagrūti.

pirms 6 gadiem, 2014.03.29 19:47

???

Ja šajos posmos nevarēs stāvēt, tad kur būs alternatīva stāvieta?
Mēs tik saliekam ceļa zīmes un priecājamies.
Bet kur nolikt cilvēkiem mašīnas par to gan nedomā attiecīgas iestādes!!!

pirms 6 gadiem, 2014.03.29 19:26

Uldis Segliņš

Putekļu savācējs. Vai nebūtu labāk pašiem šos putekļus neradīt? Visu ziemu, tiklīdz neliels sniedziņš, uzreiz jāber visur smiltis. Par sāli nemaz nerunāju. Ne bērni ar ragavām pabraukt, ne māju tīru noturēt. Un pavasarī virpuļviesuļi kā Saūda Arābijā. Un notekas aizdambējas. Ar galvu vajag domāt. Būtu labāk uz Norvēģiju vai Zviedriju aizbraukuši pieredzes apmaiņā, nevis uz Ķīnu. Kaut kāds labums varbūt būtu. Tur neber putekļus uz ielām.

pirms 6 gadiem, 2014.03.29 19:45

Čuriks

Ar putekļiem ceļus labo ;)

pirms 6 gadiem, 2014.03.29 23:46

nu bet

ja ziemā nekaisīs, tad atkal būs neapmierinātie, jo, lūk, nav kaisīts.........un pa braucamo daļu taču bērniem ar ragavām tomēr nav jābrauc, ja kas,....

pirms 6 gadiem, 2014.03.30 18:28

oi oi

Putekļu savācējs divos posmos strādās 3 stundas!

pirms 6 gadiem, 2014.03.30 11:06

hy

Dārza ielā iepretim Katlu mājai katru priekšpusdienu ilgstošai stāvēšanai novietots liels zaļš autobuss,kas aizņem visu braukšanas joslu. Tas būtiski traucē ielas pārskatāmību un satiksmes drošību!!! Lūgta palīdzība varošām personām vai iestādēm!

pirms 6 gadiem, 2014.03.31 17:19

Vietējās ziņas