Pārdevēja Viesturu pagasta veikalā nelieto sejas masku 5

Svētdien, 28. februārī, tika veiktas plānotas pārbaudes 34 tirdzniecības vietās. Pārkāpumi konstatēti tikai vienā gadījumā, proti, Rundāles novada Viesturu pagastā kādā veikalā pārdevēja neizmantoja deguna un mutes aizsegu. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 28. februārī saņemta informācija par 45 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 11 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

 Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 28. februārī saņemta informācija par 213 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 96 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 46 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi un viens kriminālprocess. Reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Marija

Nav vienīgais veikals . Ozolainè Vesko veikalà pat vadītàja neievero to bieži vien.

pirms mēneša, 2021.03.03 11:44

$$$$

Tehniskais personàls arī lūdzu par masku velkàśanu piedomàjiet līdz ,kà nekà berni iet uz skolu pie skolotàjàm uz konsultàcijàm. Vaine-Vecsaules pamatskola Ozolainè!!!

pirms mēneša, 2021.03.03 11:50

Kundze

Piekrītu komentètàjiem par Ozolaines visatļautību veikalà un skolà.

pirms mēneša, 2021.03.03 18:55

bāc

KĀDS varoņdarbs, policija NOĶĒRA veikalnieci, kura nelieto masku. Vai publiska nošaušana nav paredzēta???

pirms mēneša, 2021.03.07 11:47

Vietējās ziņas