Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Partijas sola turēt doto vārdu 25

Bauskas novada jaunievēlētās domes priekšsēdētāja un viņa vietnieka vēlēšanas notiks otrdien, 18. jūnijā. Sēde novada domes ēkā Uzvaras ielā 1 sāksies plkst. 10.«Bauskas Dzīve» pirmdien, 17. jūnijā, sazinājās ar triju vēlēšanās uzvarējušo partiju līderiem. «Vienotības» sarakstā pirmo vietu ieguvušais Uldis Kolužs apliecināja, ka nostāja palikusi nemainīga - viņš gatavs vadīt novadu, sava vietnieka pienākumus piedāvājot Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) saraksta līderim Alvim Feldmanim un Raitim Ābelniekam - pirmajai personai no Nacionālās apvienības (NA) saraksta. A. Feldmanis atzina, ka nekas būtisks kopš iepriekšējās reizes neesot mainījies. Viņš ir gatavs strādāt novada domē par priekšsēdētāja vietnieku. Uz «Bauskas Dzīves» jautājumu, kā deputāts reaģēs, ja kādas citas partijas pārstāvis izvirzīs viņu priekšsēdētāja amatam, A. Feldmanis pēc neliela mulsuma brīža atbildēja, ka brīnumiem nevajadzētu notikt, visticamāk, viss risināsies, kā iepriekš runāts.NA līderis R. Ābelnieks paskaidroja, ka rakstveida līguma ar sociāldemokrātiem, Latvijas Zaļo partiju un Latvijas Zemnieku savienību nav: «Mums ir džentlmeņu un lēdiju vienošanās par atbalstu. Es ticu, ka to ievēros un izveidosim novada vadību, balsojot par 11 deputātiem. Tas arī būtu loģiski, ka kopā strādā pirmās un otrās vietas ieguvēji vēlēšanās, kā arī tie, kas mūs atbalsta. Es respektēju LSDSP izvēli un ticu, ka šīs partijas biedri to atbalstīs.» «Bauskas Dzīve» atgādina, ka novada domes sēdes ir atklātas, tās drīkst apmeklēt ikviens interesents. Visoperatīvāko informāciju par sēdes norisi varēs iegūt «Twitter» kontā bauskasdzive.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 25

klukste

Lai notiek kantri festivāls.
Lai nomaksā estrādes un pilskalna teritorijas nomu,par biļetēm iekasē pietiekami lielu naudu.
Vietējie uzņēmēji tirgoties netiek,līgumi saslēkti ar svešiem,vai Bauskas novads kautko no tā iegūst nodokļu veidā.

pirms 7 gadiem, 2013.06.19 07:16

skats no malas

To: to Uldis 18.06.2013. 19:04:44

Ar pieredzi uzņēmējdarbībā nepiedzimst, tas nu tiesa, to iegūst dzīves gaitā, taču nevar noliegt, ka Uldim šī pieredze ir un tā būtu bijusi milzīga priekšrocība novada vadītājam.

Milzīgu daļu no Bauskas novada budžeta ieņēmumiem veido iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksājumi. Kur rodās algas un nodokļi? No darba vietām! Ir jādomā, kā uzlabot un attīstīt uzņēmējdarbības vidi, kā palielināt darba vietas, darba vietas ar augstu pievienoto vērtību.

Tāpēc, domājot, tieši par ''vairākiem tūkstošiem iedzīvotāju, kam nu gan nerūp norūpējušos uzņēmēju intereses", kā tu raksti, varu ar pārliecību teikt, ka Uldis būtu bijis ļoti labs novada priekšsēdētājs, kārtīgs saimneks, kam rūpētu visa novada attīstība.

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 23:29

to Uldis

Bez uzņēmējiem Bauskas novadā ir vairāki tūkstoši iedzīvotāju, kam nu gan nerūp norūpējušos uzņēmēju intereses, un ne jau Uldis tāds brīnumbērns, ka jau piedzima ar pieredzi uzņēmējdarbībā un kolektīva vadīšanā. Un -par solīšanu, vai tad Vienotība savā programmā iztika bez solīšanas, varbūt vērts atkal pacelt un palasīt savu programmu....

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 19:04

Tam, kas 18.06.2013. 10.39.29

Un kas vainas Kantrī festivālam? Bauskā vismaz kaut kas notiek un tās dažas dienas gadā ir dzīvība un sabrauc šeit cilvēki. Ja nebūtu šāda pasākuma, tad atkal bļautu, ka nekas Bauskā nenotiek un jābrauc uz kaut kurieni citurieni. Citām pilsētām ir rock festivāli, šlāgerfestivāli, opermūzikas un džeza festivāli. Kāpēc lai Bauskā nebūtu Kantrī festivāls? Un, paldies, Mārtiņam, ka mums tāds bija, ir un būs!!! Un pie viena, ja cilvēks ir ieguldījis darbu šī pasākuma organizēšanā, kāpēc lai tad viņš no tā arī kaut ko nenopelnītu. TĀ KA PIRMS RAKSTĪT GLUPĪBAS, TRĪS REIZES VAJAG PADOMĀT, VAI VAJAG...

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 11:29

Labāk jau neizlēmīgais Ābelnieks, nekā Kolužs, vai A.Feldmanis!!!

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 10:40

Zaļajiem tāpat vienalga, ka tik atbalssts Kanrtī festivālam, vai tad viņiem, ko citu vajag, jau par baseina būvniecību pavisam piekāpušies un gan jau par citu ar, ka tik pašiem tiek!!!!Tāda lūk tā poltika!!!Nu kāds būs mērs ar tādu dzīvosim, kāda starpība,kurš būs kurš, Ludrika tāpat visu vadīs un komandēs abi ar savu juristiņu un labi dzīvosies pie siles tiem, kas partīs klanīties!!!

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 10:39

monta

neticu savām acīm! Jūs 4 gadus saimniekojāt pa novadu un kuras gan bija tās pārmaiņas par labu uzņēmējiem?! Izņemot Tarvida privātā biznesa stutēšanu ar ĢMO, kas gan bija pretrunā ar iedzīvotāju vairākuma viedokli un veselo saprātu visār? Lai veicas jaunajiem deputātiem. Cerams, ka tiem ar godaprātu viss būs kārtībā un nesāksies kārtējā populistiskā bļaustīšanās.

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 09:26

tad

Ābelnieks būs priekšsēdis un Feldmanis vietnieks?

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 09:23

Redz, ja Vienotība būtu tik pat tālredzīga kā Nacionāļi , viai sociķi, tagad droši vien, nebūtu jādomā par opozīciju, zinu skaidri, ka visas intrigas ap un par iestādes lividāciju bīdija Ābelnieks un mazais Feldamnis, bet viņiem prāta pietika, beigās neiesiatīties, bet nogaidīt līdz vēlēšanām, toties Kolužam un Tarvidam nervi nebija tik stipri, VAJADZĒJA ASINIS, TAGAD UN TŪLĪT,nu lūk rezūltāts. Un par kādiem uzņēmējiem iet runa??Kas tad tais gados bija tāds labs padarīts uzņēmēju un iedzīvotāju labā?????Un tagad, kad turpināsies Ludrikas valdīšanas ēra, nekas jau arī nemainīsies, jo tie pāris jaunie depuāti , vienkārši neko nevarēs izdarīt!!!!Mzajam Feldamnim bija vajadzīga vieta pie siles, un viņam ,domāju ,vienalga ar ko iet kopā , ka tik tiek treknākais kumoss!!!

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 09:17

Uldis

Dikti jau Bauska palikusi slavena ar apd.......šanu... Kauna Jums nav te tā ķengāties! Tie lielie bļāvēji - ko nenākat un neparādat kā vajag strādāt!? No malas jau viegli iekost un krūmos iekšā. Tēvzemieši jau slaveni ar "uzmešanu", tā ka kārtējo reizi tas ir izdevies. Lai Ābelnieka kungam veicas! Diemžēl uzņēmēji tā arī nesagaidīs tās pārmaiņas, ko cerēja, jo aktivizēt novada dzīvi var tikai uzņēmējs. Pieredzes trūkums tieši uzņēmējdarbībā un kolektīva vadīšanā var neļaut sasniegt to, ko visi gaidīja. Tieši cilvēku mazā aktivitāte, neļaus sasniegt labākos rezultātus, jo 32 % tikai izdarīja savu izvēli. Ko pārējie? Tikai iekost, aprunāt, apmelot.... Žēl, mēs jau no sākuma piedāvājām izveidot spēcīgu novada vadības modeli, lai nākamajos četros gados tiešām realizētu novada saimniecisko attīstību. Paskatīsimies, ko no solītā saņems uzņēmēji. Lai gan, kā var nesolīt..... tā droši vien teiks.... Mēs strādāsim konstruktīvā opozīcijā un centīsimies neļaut solījumu nepildīšanu.

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 08:26

Ja ābelnieks darīs kā memme liks nekas viņam nenotiks, jo memuks ta paliks!

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 07:36

kolužs atu 28 nogremdēja un izputināja un izčurāja , būtu Gausis tat atu 28 nebūtu nogremdēts, a tagad riktīgie meistari kolužs , feldmanis , nu tad visa naudada tiks nozakta , i eiropas fondi tiks rīklē rauti un ko valdība iedalīs , a pilsētaj un novadam nepietiks , o jāsabāž kabatās un rīklē , un vēl savus amatus vecos nepamet feldmanis savas nabagmājas nepamet un iecavu un grib visu bausku un novadu kontrolētun piķi bāzt kabatā un uzraudzīt naftas vadu un sūkt zupu , malači kas vēlēja par izsaimniekotāju , un viņs sapirka balsis no bomžiem un dzērājiem un nabagaiem nu gaidiet laimi muļķīši āzis par dārzniekuun vilks par aitu ganu, nu riktīgā komanda kas labāk zaks nekā iepriekšējie deputāti it īpaši kā rāvās mūsu feldmanītis lai tiktu pie stūres lai varētu zakt un legalizēt visu sazakto, no mūsu rēķinumiem.padomājiet par savām kļūdām un neraudiet jeb ejiet streikot un pārvēliet blēžus.

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 00:06

Pāķis

Vecie nomenklatūras buki naivo Ābelnieku nograuzīs kā salātlapu...

pirms 7 gadiem, 2013.06.17 23:44

Dagnija

ar nepacietību gaidu, kuru atkal varēšu bīdīt un vadīt!!!Viss ir sakārtots!

pirms 7 gadiem, 2013.06.17 23:39

to 22:43:48 17.06.2013.

Muldēt tad gribas, bet sajēgas tad tev nav- nu kā tad 4 cilvēku grupa var ko iegūt, ja ne tikai vienojoties ar citām grupām. Tā notiek vienmēr un visur, ja ir 4, 4, 4, tad tikai uzvarēt var tas, kam izdodas atrast vairāk piekritēju, bet tev jau to nesaprast. Un Reformisti no sevis daudz ko iedomājas, bet kad tikai nav jāpaliek pie tukšas siles - jāķeras rociņās ar Kolužu. Tā ir , kad dikti jau skaļi sāk. Ja neko nesaproti, tad paprasi kādam savam gudrākam paziņam, lai tev apskaidro, lai atkal nav jāraksta glupības.

pirms 7 gadiem, 2013.06.17 23:12

nesaprotams kas tie īsti ir -refompartija vai adzimšanas partija?
pasniedzas jau kā reformpartija, bet vai nav adzimšans partija?
neko nesaprast

pirms 7 gadiem, 2013.06.17 22:54

Vietējās ziņas