Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārvadātājs nepilda solīto 8

Maršrutā Bauska-Rīga pasažieru pārvadājumu kvalitāte nav uzlabojusies. Pārvadātājs nav izpildījis tikšanās laikā «Bauskas Dzīves» redakcijā 17. aprīlī solīto.SIA «Sabiedriskais autobuss» (SA) valdes loceklis Vitālijs Komars solīja, ka no 1. maija pieturvietās, autoostās būs izvietoti jauni autobusu kustības saraksti. Tajos tiks norādīts, kādas ietilpības autobuss kurā laikā kursē.  Šādas informācijas 2. maijā nebija Bauskas autoostā, ne maršruta pieturvietās, nedz arī internetā pieejamajos sarakstos. Bauskas autoostā paskaidroja, ka par autobusu ietilpību ziņas joprojām tiek saņemtas tikai konkrētās dienas rītā. Nav sākuši kursēt solītie papildu eksperimentālie reisi maršrutā Iecava-Rīga. Vitālijs Komars 2. maija rītā «Bauskas Dzīvei» apgalvoja, ka jaunie saraksti ir visās pieturvietās un autoostā. Brīdi vēlāk uzņēmuma plānošanas daļas darbiniece Gita Gavena atzina, kaut kad tas tiks izdarīts. Savukārt eksperimentālos reisus no Iecavas uz Rīgu V. Komars solīja ar 15. maiju. Atbildīgās institūcijas - valsts SIA «Autotransporta direkcija» - viedokli «Bauskas Dzīve» ceturtdien, 2. maijā, nesagaidīja. Pasažieri tikmēr turpina laikraksta redakciju informēt par SA pakalpojuma zemo kvalitāti. Iecavniece Inta stāstīja kā 29. aprīlī, plkst. 11.30 braukusi no Rīgas autoostas. Aicinot pasažierus iekāpt autobusā, šoferis neesot nosaucis biļešu numurus. Brauciena laikā viņš vairākkārt runājis pa mobilo telefonu. Uz kundzes aizrādījumu vadītājs atbildējis ļoti rupji. Pasažieres pazemošanu ar nekorektām replikām šoferis turpinājis arī pēc Iecavas, kad sieviete kāpusi laukā no autobusa. Par notikušo pasažiere zvanīja SA pārstāvei. Tur viņai paskaidrots, ka par šo vadītāju jau agrāk nācies dzirdēt pasažieru iebildumus. Ar nekaunīgo vadītāju SA pārstāve solījusies parunāt.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

nezinitis

Bauska Tērvete.Neizsniedz biļetes, Bauskā pieturā piebrauc ar septiņu minūšu kavēšanos.deputātiem vajadzētu šo "šaraškini kantoru"aizklapēt.bet varbūt bauskas vadībai tas ir izdevīgi.

pirms 7 gadiem, 2013.05.03 13:08

ZANE

MAZAJOS BUSOS IR TIK NETĪRI SĒDEKĻI, KA LABAS DRĒBES VAR AIZMIRST

pirms 7 gadiem, 2013.05.03 10:37

pajolītis

Es braucu ar dušmaņiem un problēmu nav. Iesaku arī pārējiem izmantot dušmaņu pakalpojumus un Komars varēs braukalēt pats ar saviem autobusiem.

pirms 7 gadiem, 2013.05.03 10:27

Izbeidziet...

Manuprāt, par šo problēmu jābeidz rakstīt un diskutēt uz laiku līdz vēlēšanām. Citādi sanāk tāda kā reklāma K-ža k-gam, ai, ai, cik labi bija, tad, kad bija ....

pirms 7 gadiem, 2013.05.03 10:23

iksa

Braucu tikai kādas 2-4 reizes mēnesī abos virzienos, bet gandrīz vienmēr vismaz vienā virzienā gadās šoferis, kas neregulē iekāpšanu autobusā pēc biļešu numuriem. Secinu, ka Intas teiktais nav nekāds ārkārtas gadījums, bet bieža prakse SA šoferīšiem.

pirms 7 gadiem, 2013.05.03 10:12

Pasažiere

Ja mazajos autobusos, ir pasažieri, kuriem ir jāstāv kājās, jāsauc ceļu policija! Piekrītiet?

pirms 7 gadiem, 2013.05.03 09:36

joņs

da *** ielieciet kāds jutubā kādu braucienu, lai pasaule redz !

pirms 7 gadiem, 2013.05.03 09:02

Tā tas ir

solīts makā nekrīt, vai tad nav zināms...

pirms 7 gadiem, 2013.05.03 08:32

Vietējās ziņas