Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasākumu rīko tuvāk bērnu dzīvesvietai

Bauskā, Vītolu ielas iekšpagalmā, 24. maijā risinājās Bauskas bērnu un jauniešu centra (BJC) organizētais pasākums «Astes vējā plīvo». Bērniem bija iespēja izgatavot un laist gaisā pūķus, piedalīties velobraucienā, šautriņu mešanā, uz krūzīšu paliktņiem veidot dekupāžu, keramikas darbnīcā no māla gatavot puķes. Velosipēdisti balvās saņēma lielās barankas, šautriņu metēji – mazās baranciņas, novēroja «Bauskas Dzīve».
Sākumā viskuplākais interesentu pulks bija pie velobrauciena starta. Laikam ritot, ieradās arvien vairāk bērnu, un katrs atrada sev interesējošu nodarbi. Velobraucējiem bija jāievēro satiksmes noteikumi, galvā bija jābūt ķiverei. Pūķu laišana pretī vējam bērniem bija vairāk nekā izklaide, savukārt radošajā darbnīcā izgatavotos krūžu paliktņus un māla puķes varēja ņemt līdzi uz mājām.
«Te ir visvairāk bērnu, tāpēc arī pasākumu rīkojām šeit – tuvāk bērnu dzīvesvietai. Aktivitātes esam organizējuši gan pilskalnā, gan stadionā, bet uz turieni neatnāca tik daudz interesentu. Iespējams, augustā rīkosim vēl vienu šādu pasākumu, lai bērnus, tā teikt, noskaņotu jaunajam mācību gadam,» atzina BJC interešu izglītības skolotāja, direktores vietniece, metodiķe Ilze Krieviņa.

Kā novēroja «Bauskas Dzīve», pasākumā bija arī jaunās māmiņas. «Izdomājām atnākt aplūkot, kas tad īsti šeit notiek. Te ir lieliska iespēja bērniem jautri pavadīt brīvo laiku. Šādas aktivitātes vajadzētu rīkot biežāk,» pārdomās dalījās baušķenieces Lelde un Katrīna.

Arī bērni par aktivitātēm bija sajūsmā. «Man ļoti patīk šādi pasākumi, jo pats pavadu brīvo laiku, braucot ar riteni un sportojot,» priekā dalījās Bauskas sākumskolas audzēknis Verners.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas