Pasaules apceļotājs atgriežas mājās

Bauskas novada Gailīšu pagasta iedzīvotājs Mārcis Pļaviņš, kurš ir arī pasaules apceļotājs, mūziķis, televīzijas redaktors, kultūras darbinieks, 21. oktobra vakarā šķērsoja Latvijas valsts robežu. Vadot motociklu «Minsk», viņš atgriezās Latvijā pa Pleskavas šoseju. Vispirms no Krievijas viņš iebrauca Igaunijā, pēc 20 kilometriem ieradās Latvijā.

Līdz ar to beidzies teju piecus mēnešus ilgais M. Pļaviņa ceļojums pa Eiropu un Āziju. 25. maijā ar Baltkrievijas rūpnīcā pirms vairāk nekā divdesmit gadiem ražoto motociklu «Minsk MMVZ-311212» jaunietis devās īstenot savu sapni – nokļūt Indijā. Lai arī mērķis netika sasniegts, tomēr daudz kas no iecerētā redzēts. Piecu mēnešu laikā M. Pļaviņš pabija vairākās Eiropas valstīs, Turcijā, Kaukāzā, Krievijā «aizrullēja» līdz pat Omskai.

Pirmie braucēja iespaidi, atgriežoties Latvijā, bija: «Gribējās, lai te būtu nedaudz vairāk saules un drusku siltāk.» Ceturtdienas,
22. oktobra, vakarā M. Pļaviņš satiekas ar draugiem Rīgā. Gaidāms, ka piektdienas pēcpusdienā pasaules apceļotājs iebrauks Bauskā, lai pēc tam turpinātu ceļu uz mājām Gailīšu pagasta Uzvarā.

Vairāk par Mārča Pļaviņa gaitām piecu mēnešu ilgajā ceļojumā var uzzināt virtuālajā vidē: arsapnimugursoma.lsm.lv, kā arī mikroblogu vietnē facebook.com/thedreamrouteblog.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas