Pasaules čempionāts motokrosā blakusvāģiem notiks Stelpē 4

Publicēts jaunās sezonas kalendārs pasaules čempionātam motokrosā blakusvāģiem un Eiropas čempionātiem kvadracikliem. Atšķirībā no pagājušā gada, šogad Latvijā būs divi posmi – 7. jūnijā Vecumnieku novada Stelpē un 9. augustā Ķegumā.

Sporta un atpūtas parka «Pīlādžu mototrase» īpašnieks Ēriks Pīlādzis pagājušajā gadā paveicis daudz darba, lai Stelpē varētu rīkot tik augsta līmeņa sacīkstes. Pieredzes gūšanai viņš apmeklēja Ķegumā notikušo pasaules čempionāta posmu. Eksperti atzīst, ka trase ir labi sagatavota. Galvenā problēma būšot piesaistīt sacīkstēm skatītājus – Ķeguma trase tomēr ir vairāk atpazīstama, un būs jāpaveic daudz darba, lai motokrosa fanus laikus piesaistītu jaunajam sporta šovam.

Divi posmi Latvijā noteikti dod lielākas cerības uz panākumiem mūsu sportistiem. Pagājušajā sezonā Latvijas ekipāžas nestartēja. Toties par medaļām cīnījās ekipāžas, kurās kantētāji bija latvieši, tai skaitā Elvijs Mucenieks no Gailīšu pagasta.

«Pašreiz liekas, ka būs gara un grūta sezona. Uzskatu, ka Ukrainā sacensībām nevajadzētu notikt drošības dēļ. Par pārējiem posmiem neko sliktu nevaru teikt. Laikus gatavojamies un strādājam garajos ziemas vakaros,» teic E. Mucenieks, kurš arī šogad brauks kopā ar beļģi Janu Hendriksu.

Jaunajā sacīkšu kalendārā plānoti 16 posmi. Pagājušajā sezonā bija paredzēti 12, no kuriem vienu Ukrainā atcēla, un otrs Beļģijā nenotika stiprā lietus dēļ. E. Mucenieks atzīst, ka sezona solās būt ļoti gara un grūta, jo papildus vēl jāstartē Beļģijas un Nīderlandes čempionātos.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

juris

nekas sevisks nav gaidams ja cenas tadas ka keguma

pirms 5 gadiem, 2015.04.12 18:39

Vietējās ziņas