Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasaules tūrisma dienā Bauskas TIC aktivitātes nerīko

Bauskas tūrisma informācijas centrs (TIC) 27. septembrī, Pasaules tūrisma dienā, nedz arī tuvākajās dienās nekādas aktivitātes nerīko. Tā «Bauskas Dzīvei» paskaidroja TIC vadītājas pienākumu izpildītāja Vija Grūbe.

Vadītājas pienākumu izpildītāja ir tikko atnākusi no atvaļinājuma, esot daudz iekavējušos darbu, kas jāveic, tādēļ īpašas aktivitātes 27. septembrim netika plānotas. Biedrības «Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija Lattūrinfo» informatīvajā izdevumā daudz publikāciju par reģionālo TIC veikumu šajā sezonā. Ziņas par aizvadīto vasaru Bauskā šajā izdevumā nav atrodamas. V. Grūbe skaidro, ka pilnībā visa informācija pagaidām vēl nav apkopota. Taču nākamajam «Lattūrinfo» izdevumam tā tiks nosūtīta.

Ir zināms, ka nepilnos gada deviņos mēnešos Bauskas TIC apmeklējuši 6000 interesentu. Lielākā aktivitāte, protams, bijusi vasaras mēnešos – no maija līdz septembra beigām, kad Bauskas TIC ieradušies 5285 apmeklētāji. Apmēram 2400 interesentu iepazinušies ar ekspozīciju «Sver un mērī Bauskā».

V. Grūbe atzīst, ka šovasar TIC apmeklētāju skaits ir mazāks nekā pērn. Tas varētu būt izskaidrojams ar to, ka pagājušajā gadā centrs sāka darbu jaunās telpās Rātsnamā. Tas rosināja tūristu interesi. Pērn notika arī plašs Latvijas Televīzijas rīkots  pasākums «Latvija līgo Bauskā». Arī tā laikā bija vērojams liels tūristu pieplūdums. TIC vadītājas vietas izpildītāja skaidro, ka iestādē joprojām tiek domāts par dažādām jaunām aktivitātēm. Septembrī apmeklētājiem piedāvāts jauns produkts – konfektometrs. Bauskas pagalmu svētku laikā tas TIC apmeklētājos raisīja lielu interesi.

Biedrība «Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija Lattūrinfo» ziņo, ka 27. septembris ir Pasaules tūrisma diena, kas tiek atzīmēta katru gadu jau kopš 1980.gada. Šīs dienas mērķis ir atgādināt sabiedrībai par tūrisma milzīgo ekonomisko, sociālo, politisko un kulturālo nozīmi. Šī gada tūrisma dienas tēma ir «Tūrisms un ūdens: aizsargājot mūsu kopīgo nākotni». Bauska ir upju pilsēta, un ūdens tēma būtu ļoti piemērota tūrisma dienas tematikai.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas